• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

jaka uczelnia informatyka(programowanie)

Object Storage Arubacloud
–1 głos
197 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Shardows Nowicjusz (120 p.)
witam, zawędrowałem tutaj w celu uzyskania porady/opinii na temat wyboru uczelni w woj śląskim/małopolskim,

czytałem trochę starych wątków na innych forach,i tak naprawdę teraz mam tylko większe wątpliwości,

interesuje mnie raczej wiedza i umiejętności niż przysłowiowy papierek.

moje przewidywania co do matury uwzględniając odpowiedzi z internetu to:

matematyka podstawowa 96%

matematyka rozszerzona 80%

j angielski podstawowy 90%

j angielski rozszerzony 60%
2
komentarz 10 maja 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

interesuje mnie raczej wiedza i umiejętności

Studia studiami, ale jeśli faktycznie masz takie nastawienie to polecam naukę własną.

komentarz 10 maja 2019 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)
Mógłbyś pójść na wiele kierunków ścisłych i technicznych w zależności od zainteresowań. Jest kilkadziesiąt kierunków do wyboru. Architektura tez wymaga zaawansowanej matematyki.

Z zainteresowań informatyki możesz pójść na unikalny w Polsce kierunek EPI na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej  przy Łojasiewicza.

Wymagania tam są jeszcze z języka polskiego ale może byś się z tymi wynikami dostał. Normalnie na zwykłej informatyce w ogóle nie uczą robienia aplikacji internetowych a ten kierunek to nie jest informatyka. Na nim uczą tylko aplikacji internetowych i niczego więcej. Php, Ruby on rails itp/ Trochę jest też na tym kierunku przedmiotów humanistycznych, żebyś mógł nie tylko administrować zaprogramowaną stroną internetową, ale również robić do niej wpisy o jakości literackiej.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,074 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 398 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 167 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...