• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sądzicie o tym hostingu...

0 głosów
90 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia w Sieci komputerowe, internet przez pietia213 Mądrala (5,090 p.)

Cześć wam, mam zamiar nauczyć jednego z kolegów obsługi panelu do tworzenia stron, na platformie zyro.
Czy podpinać jakąś domenę pod ten hosting, czy kopiować pliki na inny hosting z tego 000webhost?
Kiedyś korzystałem z hostingera, i wiem o mocy 000webhost, jak jeszcze nie było spóły z hostingerem. Teraz to spółka, moje pytanie czy gra jest warta świeczki?  Zadaję pytanie na temat tego HOSTINGU

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 17 kwietnia przez Vinchit Użytkownik (570 p.)
Wszystkie darmowe hostingi mają jakieś haczyki ja bym wolał zapłacić te 50zł i mieć spokój.
komentarz 17 kwietnia przez NIMuser Gaduła (3,340 p.)
Zgadza się, darmowe mają słabe parametry przede wszystkim. Praktycznie niczego nie gwarantują, nie mówię oczywiście że każdy płatny jest na wysokim poziomie.

Ze swojej strony mogę polecić Octawave, Home.pl - oba w Polsce

Oraz zagraniczne - Digitalocean i niemiecki Hetzner.

Digitalocean i Octawave to typowe chmury, w Home i Hetzner masz także plany hostingowe, w Hetzner już od 2 Euro za miesiąc- https://www.hetzner.com/webhosting.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 125 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w C i C++ przez Patryk L Obywatel (1,670 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 132 wizyt
pytanie zadane 26 lutego w Nasze projekty przez pietia213 Mądrala (5,090 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 44 wizyt
pytanie zadane 27 lutego w Sieci komputerowe, internet przez Xevrrer Gaduła (3,860 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

48,556 zapytań

90,186 odpowiedzi

181,559 komentarzy

23,506 pasjonatów

Przeglądających: 174
Pasjonatów: 8 Gości: 166

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...