• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sądzicie o MyDevil.net?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,598 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez StanD Użytkownik (930 p.)

Cześć!

Szukam taniego hostingu. Ostatnio w oczy rzucił mi się MyDevil.net. Może  ktoś z Was miał tam już konto i mógłby ich ocenić?

komentarz 20 sierpnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Dla mnie MyDevil to taka pięciodrzwiowa wersja motoru. Vps jest lepszym rozwiązaniem.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
wybrane 20 sierpnia 2019 przez StanD
 
Najlepsza

Tak, trzymam u nich swoją stronę od 2 lat i złego słowa powiedzieć nie mogę, jednak jeżeli się zdecydujesz śpiesz się bo od 1 września zmieniają cennik i najtańszy pakiet będzie kosztował 200zł / rok (szczegóły znajdziesz tutaj).

Zawsze stabilnie, nigdy przestojów ~ w sam raz jeżeli myślisz o aplikacjach Node.js / Python i innych nietypowych których nie odpalisz na zwyczajnym hostingu.

komentarz 20 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
potwierdzam - nigdy nie mialem problemow, ale tez sam wszystko ustawialem, wiec z suportem praktycznie sie nie kontaktowalem.

"dopasowanie cennika usług do realiów roku 2019" - to jest niestety dla mnie wlasnie powod do nie przedluzenia tam abonamentu. Wychodzi mi > 1000 zl oszczednosci za skonfigurowanie wlasnego serwera na laptopie - bo glownie testuje projekty i ich modyfikacje.

Skoro nawet ze zmiennym IP mozna postawic serwer (nie mowie tu o demonie szybkosci - raczej test ew. obsluga np prostej strony internetowej), to nie widze sensu placic takich pieniedzy.

Zreszta heroku jest nawet prostsze i darmowe tylko w tym przypadku niestety nie moge wrzucac kodu na githuba.

Przypominam, ze pisze to na podstawie prostych projektow/ testow.

Bardziej komercyjne projekty nastawione na $ zapewne beda podchodzic do tego inaczej - kalkulowac rachunek zyskow i strat z innymi hostingami.

 

Ale ogolnie da sie zauwazyc trend placenia wiecej za to samo - np ostatnio na OVH nie dosc ze podkupili mi domene to jeszcze zlotowki na jakies skarbonkowe zlotow sobie zamieniaja. Trzeba szybko uciekac od takich numerow i firm z taka polityka.
komentarz 20 sierpnia 2019 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Dodam tylko, że support również jest dobry i w razie problemów pomagają najczęściej w ciągu godziny
komentarz 20 sierpnia 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)

@spamator12,
Odnośćnie Heorku, może podpiąć prywatne konto GitHub, dane nie muszą być udostępnione publicznie.

Do prostych testów jest sporo darmowych hostingów, są też tanie (lub darmowe) VPS. Wybór jest ogromy. Do własnych testów na dobrą sprawę wystarczy Raspberry PI (jeśli serwis nie jest ponadprzeciętnie wymagający).

 

Co masz do OVH? Co to znaczy "podkupili domenę"?

Pytam się, bo chcę się do nich przenieść, cennik przedłużeń domen mają wyjątkowo korzystny.

 

 

komentarz 20 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
wypatrzylem domene, ktora byla od 5 lat wolna, uzylem do tego wyszukiwarki OWH. Wplacilem kase i... ->KTOS<- mnie wyprzedzil... tzn przelew wyszedl pozniej niz moj, ale pieniadze doszly pierwsze :)

 

Wystarczy na logike wziasc % mozliwosci takiego przypadku aby wiedziec, jak OVH musialo tutaj zadzialac...

 

Kolejna wtopa na infolini, gdzie nikt nic nie wiedzial i odsylano mnie do regulaminu... gdzie nie potrafiono wskazac punktu, ktory reguluje wspomniane kwestie... tak dziala tam dzial prawny. Ksiegowosc nie potrafila zamienic tych zlotowek skarbonkowych na normalne... powiedzieli, ze musze wypelnic ticket i nie moga tego zalatwic przez telefon...

 

Odpowiedzi na ticket sie nie doczekalem. Globalny operator powiedzial, ze wie o ich "numerach" ale nic nie moga zrobic, bo cala rejestracja domen globalnych dziala w ten sposob... kto pierwszy ten lepszy a zarejestrowanie domeny u operatora konczy sie tak, ze podbierane sa co lepsze kaski jezeli ktos nie wie jak sie zabezpieczyc.

 

Po takim numerze, przenioslem wszystkie domeny z OVH. Ale jak tam trzymalem jakies PLe to wszystko dzialalo - ale firme poznaje sie jak cos sie psuje a nie jak wszystko idzie gladko - OVH nie zdalo egzaminu.

 

Co do gita to ja mam w umowie, ze nigdzie nie moge udostepniac kodu, zadne gity itp. wiec heroku odpada.
komentarz 20 sierpnia 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)

Proces podkupienia jak to nazwałeś jest mi znany, też się z tym spotkałem... Chłopaki siedzą, jak ktoś im podsunie dobry pomysł na nazwę to kupują sami :) Tak było w AZ.pl i Netart.

 

Co do gita to ja mam w umowie, ze nigdzie nie moge udostepniac kodu, zadne gity itp. wiec heroku odpada

GitHub i BitBucket mają prywatne repozytoria, w GH na pewno w pakiecie Free. Poza tym jak jesteś podłączony do Sieci to nie masz gwarancji, że już Twoje programy nie poszły w świat :)

Nie wiem z jakich technologi korzystasz, ale np. do Pythona jest PythonAnywhere. ROR, NodeJS też mają podobne strony "hostingowe". I nie brakuje VPSów za $40 na rok.

 

To co polecisz pod kątem domen, zamiast OVH?? OVH co by nie mówić ceny odnowień mają dobre.

 

komentarz 20 sierpnia 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
ja przenioslem do active24.pl bo mialem tam jakies domeny wczesniej, ale pzreryj regulamin - zwlaszcza jezeli chodzi o cesje i wznowienia.

 

Do OVH po tmy numerze nie wroce, chodzby mieli domeny za free.

 

Co do gita, wiem ze sa prywatne ale nie moge przechowywac danych na serwerze, ktorego nie kontroluje (inna sprawa, ze tam pewnie jest secur wiekszy, ale... umowa - tak chca tak maja).
komentarz 21 sierpnia 2019 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)

OVH swoją drogą też ostatnio podniosło przedłużenie .pl o kilka złotych :)

komentarz 12 lutego 2020 przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)

Dobra a kto mi powie dlaczego mi wywala taki błąd przy przysyłaniu formularzy:

App 52129 output: (node:52129) UnhandledPromiseRejectionWarning: TypeError: db.query is not a function

Podczas gdy na heroku działa normalnie wszystko. Męczę się od 2h nad tym. Ktoś coś?

(Stronka niby działa https://centre.moneyu.pl/ no ale nie da się zalogować ...)

Zawartość pliku db.js:

if(typeof(PhusionPassenger) != 'undefined') {
    PhusionPassenger.configure({ autoInstall: false });
}

const mysql = require('mysql');
const dotenv = require('dotenv');
dotenv.config();

const connection = mysql.createConnection({
    host: process.env.DB_HOST,
    user: process.env.DB_USERNAME,
    password: process.env.DB_PASSWORD,
    database: process.env.DB_DATABASE
});

connection.connect( (err) => {
    if (err) throw err;
    
    module.exports = connection;

    const app = require('./app');
    if (typeof(PhusionPassenger) != 'undefined') {
        app.listen('passenger');
    } else {
        app.listen(process.env.PORT);
    }  
});

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,607 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 978 wizyt

92,547 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,504 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...