• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Junior Developer - Html css javascript Php itd..

Object Storage Arubacloud
0 głosów
486 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kuber023 Użytkownik (650 p.)

Witam, może to pytanie gdzieś już było, ale pomijając to, chciałbym się dowiedzieć co tak naprawdę firmy oczekują od Juniora Developera w językach typu html css javascript czy tez php....  Wiadomo podstawy kazdy musi znać, ale czy jest bardzo ciężko, czy tak naprawdę firmy wymagają duzej znajomości językow itd ?

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2018 przez Mikrokontroler xD Stary wyjadacz (13,500 p.)
wybrane 5 lutego 2018 przez kuber023
 
Najlepsza
Ja od siebie dodam że warto znać wzorce projektowe np strategia, obserwator te podstawowe niekoniecznie enterprise. Najlepiej by było żebyś się wyróżniał na tle kandydatów kiedy ja aplikowałem do jednej z firm to właściwie wszyscy mieli większe doświadczenie ode mnie  ale na rekrutacji było do rozwiązania 1 proste zadanie na które miało się 3 dni oczywiście większość osób odpadła już tutaj. Ale Ci "wyjadacze" co wysłali kod był poniżej krytyki nie dość że kod był do niczego (nie wszystkich) to na dodatek nie było żadnych testów. Był po prostu nie czytelny a Ci co pisali nieco lepszy kod wypadali face to face bardzo słabo (miliczki straszne bardzo słabo komunikatywni ludzie).
Tak więc bardzo zależy od firmy też ja zostałem przyjęty nie dlatego że byłem najlepszym języków programowania ale dlatego że byłem dużo bardziej komunikatywny i lepiej się ze mną gadało (wynagrodzenie dostałem wyższe niż nawet chciałem i Ci co aplikowali razem ze mną)
komentarz 5 lutego 2018 przez kuber023 Użytkownik (650 p.)
Dziękuję bardzo, za odpowiedź i życzę dalszych sukcesów w pracy :D
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
No nie tyle języków, co pracy z frameworkami :) "znać język " nie wystarczy, i na pewno trzeba znać go bardzo dobrze- nie tyle " funkcjonalnie' ale wykuć pewne rzeczy na pamięć .

To samo kontrole błędów, modele projektowe to jak tworzyc coś ' dobrego ' a nie po prostu napisać kod. Bo kod ma być czytelny, ma być " funkcjonalny " nie tylko  " A DZIAŁA", ale spełniać pewne standardy, których też musisz się nauczyć np. tworząc MVC - musisz się opierać na całych założeniach tego modelu, na wzorcach etc
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2018 przez Anna Januć Nowicjusz (140 p.)
Szanowny kuber023.

Zapraszam do wysłania cv na junior front-end dev do bitcraft.com.pl na adres: a.januc@bitcraft.com.pl.

Poszukujemy takich umiejętności jak: JavaScript (ES6), znajomość HTML5, CSS3 i jQuery, doświadczenie pracy z AngularJS lub /i  React, technologie takie jak NodeJS, Sass, LESS, doświadczenie w korzystaniu z REST oraz język angielski.
0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2018 przez Kamil M Bywalec (2,340 p.)

Jeśli chodzi o HTML/CSS/JS to polecam rzucić okiem tutaj. Prezentacja Damiana Wielgosika na ten temat laugh

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 495 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez roberto23 Początkujący (270 p.)
+8 głosów
4 odpowiedzi 2,190 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2019 w Offtop przez KazikBozia Obywatel (1,600 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...