• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czy przez to może być pęknięta matryca?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
207 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2017 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
zamknięte 10 listopada 2017

Posieadam iPhone 5S, który przeleżał trochę w szafie. Przed odłożeniem go tam na "spoczynek" ktoś inny go używał

(nie, nie chodzi o blokadę telefonu przez konto apple). Jest taki szary "szlaczek'' ktory nie wiem czym jest.

Poniżej zdjęcie:

Proszęo szybką pomoc bo nie wiem czy wymienić mu baterie (samorozladowanie...) by z niego dalej korzystać

Pozdrawiam

komentarz zamknięcia: To było uszkodzenie, na szczęście jednak wszystko się wyświetla. Dzięki za pomoc
komentarz 2 listopada 2017 przez niezalogowany
Sorki za literówki :DD
komentarz 2 listopada 2017 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
jakbyś mógł jakieś lepsze zdjęcie dać, najlepiej wklej linka z jakiegoś dysku w chmurze, bo tutaj zdjęcia są w strasznej jakości
komentarz 2 listopada 2017 przez niezalogowany
edycja 2 listopada 2017
LINK DO FOTO: https://drive.google.com/file/d/0Bzostb7rZnxac0pQRnRKSmxyZTg/view?usp=sharing

Ogólnie zrobione aparatem o rozdzielczości 3,1 MPIX. Nie cisnąć mnie za to :D

EDIT: tu drugie (chya słabsze) foto:

https://drive.google.com/open?id=0Bzostb7rZnxaZDZrT0pEQjdSQUE
komentarz 2 listopada 2017 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
masz na tym telefonie jakąś folię czy coś w tym stylu?
komentarz 2 listopada 2017 przez niezalogowany
Nie, jedyne co ma to tylko zielone (seksowne :D) etui. nawet w tamtym miejscu nic sie nie styka.

EDIT: Telefon też nie jest rozbity, jest praktycznie jak nówka :)
komentarz 2 listopada 2017 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
Szczerze mówiąc na tym zdjęciu niewiele widać (zbyt duża ziarnistość), więc mogę się mylić, ale to wygląda mi na jakieś pęknięcie, niestety z tego zdjęcia nie wywnioskuję Ci czego
komentarz 2 listopada 2017 przez niezalogowany
Jak to się podswietli np. latarką, to widać, że to jest coś co odbija światło. Nie mogę zrobić lepszego zdjęcia, mam same graty w domu :P

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 69 wizyt
pytanie zadane 11 lutego w Sprzęt komputerowy przez xmilo0o Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 703 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Przemysław Obywatel (1,510 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 532 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Mateusz16 Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...