• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 - aktualizować czy nie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
376 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2015 w Offtop przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)

Witajcie. Z racji że jest to moje pierwsze pytanie na forum chcę serdecznie powitać wszystkich użytkowników :)

Jak już temat sugeruje - pytanie będzie związane z Windows 10.

​Jakiś już czas temu wyskoczył mi komunikat o rezerwacji aktualizacji do tego właśnie systemu. Aktualnie mam Windows 7. Osobiście chętnie bym zaktualizował, bardzo podoba mi się główny motyw systemu i nowoczesne kafelki. Poczytałem trochę w internecie i nie wiem dlaczego.ale sporo ludzi pisze żeby nie aktualizować.

A co wy sądzicie na ten temat?

Pozdrawiam :)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Obejrzyj to, może nabierzesz większego przekonania: https://www.youtube.com/watch?v=wFEg5YfnnFc
komentarz 12 czerwca 2015 przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
Dzięki za film, na pewno się przyda. Swoją drogą, to już jest potwierdzone że nie będzie można wyłączyć auto aktualizacji?
komentarz 13 czerwca 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Nie znasz chomikuj?
komentarz 13 czerwca 2015 przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
Nie nie, to jest zwykły programik do chomikuj, ułatwia pobieranie i może też służyć jako odtwarzacz muzyki z chomikuj :)
+1 głos
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ja proponuję żebyś sobie zainstalował ten system (co prawda jeszcze jest w wersji testowej ale już bardzo dużo widać) na wirtualnej maszynie i potestował. Wtedy sam będziesz najlepiej wiedział czy Ci się to podoba czy nie i będziesz mógł łatwiej podjąć decyzję ;)

Osobiście mam teraz Windows 8.1 z którego jestem bardzo zadowolony (pomimo złych opinii i wiecznych narzekań wszystkich wkoło) i gdy tylko Windows 10 wyjdzie w wersji już stabilnej to mam zamiar dokonać aktualizacji.
komentarz 12 czerwca 2015 przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
Też myślałem o przetestowaniu na wirtualnej maszynie i pewnie tak zrobię.

A czy już po aktualizacji z 7 do 10 będzie możliwość downgrad'u z powrotem do 7? Czy może będzie to problemem?
komentarz 12 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Szczerze mówiąc to nie wiem jak będzie wyglądała ta kwestia i chyba nikt nie wie.

Oczywiście można sobie zrobić kopię systemu który posiadasz obecnie i w razie czego ją przywrócić lub jeśli posiadasz płytę to po prostu od nowa zainstalować system i z tym problemu nie powinno być najmniejszego ale jeśli pytasz o to czy będzie można to zrobić tak samo łatwo jak dokonać aktualizacji to niestety nie mam pojęcia :)
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Ja bym tak od razu nie aktualizował. Poczekałbym jakby większa liczba osób go przetestowała i wypowiedziała sie na jego temat. Po co się spieszyć jak na darmową aktualizację jest rok.

Podobne pytania

–9 głosów
3 odpowiedzi 286 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 415 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 756 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2019 w Offtop przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,779 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...