• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie/porada CSS

Object Storage Arubacloud
0 głosów
339 wizyt
pytanie zadane 8 października 2017 w HTML i CSS przez kuber023 Użytkownik (650 p.)
Witam, może trochę nie na temat kategorii, ale chodzi generalnie o taką sprawę. Może ktoś z Was miał trudności z nauką CSS (zniechęcenie, znowu coś nie wychodzi itd) Mam tak właśnie jak wcześniej napisałem. Jestem osobą ambitną aczkolwiek mam słabe nerwy do css myślę że jest dobrze i nagle przez nerwy pustka w głowie i koniec pomimo że teoretycznie wszystko wiem. Jak sobie z czyms takim poradzić może ktoś miał taki problem z Was? Prosze o odpowiedz Pozdrawiam :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 października 2017 przez szustka124 Gaduła (4,380 p.)
Ja, gdy mam jakiś problem i nie mogę rozwiązać go przez dłuższy czas, po prostu na chwilę odpuszczam. Zajmuję się czymś innym w projekcie lub w ogóle odchodzę od pisania. Z czasem łatwiej będzie spojrzeć na problem i znaleźć rozwiązanie.
0 głosów
odpowiedź 8 października 2017 przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)
Trudności związane z nauką nowej rzeczy to coś naturalnego. Cytując "Niekomfortowe na początku potem staje się komfortowe", myślę że powinieneś zrobić sobie krótką przerwę od CSS zająć się czymś innym. Po jakimś czasie wrócić do problemu i przeanalizować go od samego początku (ja często piszę kod od nowa patrząc na stary) zastanowić się jakie jest jego zadanie, jak powinien działać i czy można to zrobić w inny sposób.
0 głosów
odpowiedź 8 października 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)

teoretycznie wszystko wiem

No właśnie, a w programowaniu liczy się przede wszystkim praktyka. Co do Twoich słabych nerwów to lepiej nad nimi popracuj, bo w życiu są bardziej wymagające sytuacje niż nauka CSS ;)

Co do trudności z CSS - owszem miałem, jak pewnie każdy. Teraz po stworzeniu dziesiątek stron i aplikacji internetowych też mam, ale potrafię sobie szybciej poradzić żeby je rozwiązać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 319 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2016 w Java przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 520 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Zuber Nowicjusz (230 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...