• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy da się skomentować pytanie?

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
362 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2015 w Sprawy forum przez draghan VIP (106,230 p.)
Nie wiedziałem czy to dawać tutaj, czy może do offtopu. Ale niech jest. :)

Mianowicie: czasem ktoś zada pytanie, które jest niekompletne, gdzie wypadałoby coś uściślić, dopowiedzieć...

I pisanie odpowiedzi na takie pytanie jest dla mnie mało komfortowe. Kiedy już odpowiadam, staram się żeby wypowiedź była rzetelna i w miarę możliwości kompletna.

A jeśli mam w odpowiedzi wrzucić np.: "a powiedz może jaki masz błąd?" czy coś w ten deseń, to z definicji nie jest to odpowiedź. :P Tutaj dobrze sprawowałby się właśnie komentarz. :)

Czasem, jak edytuję już udzieloną odpowiedź, mam opcję "zamień odpowiedź na komentarz", a czasem takiej opcji nie mam.  Od czego to jest uzależnione? :) A może jest gdzieś opcja "skomentuj pytanie", a mi ona po prostu umknęła? :)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 czerwca 2015 przez niezalogowany
Hm, w sumie to przydałaby się taka możliwość, byłoby to bardzo wygodne. Panie Zet: poprosimy o kolejną, dobrą poprawkę forum ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Strategiusz Dyskutant (9,220 p.)
Zaraz przetestuję.

Jest opcja, że jak edytujesz odpowiedź, to możesz ją zamienić na komentarz.

NIe działa. Zmienia się w komentarz, ale w komentarz do jakiejś udzielonej odpowiedzi, a nie pytania.
0 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2015 przez Adam Knie Mądrala (5,650 p.)
Coś na zasadzie stackoverflow jeśli dobrze rozumiem ;p
komentarz 11 czerwca 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Ta strona jest stworzona na wzór stack overflow :)
komentarz 11 czerwca 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
To nasz taki lokalny odpowiednik. :P

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 159 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2019 w C i C++ przez Jara Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 219 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2017 w Sprawy forum przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 638 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w Sprawy forum przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...