• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przeciążenie slajdu?

0 głosów
95 wizyt
pytanie zadane 10 września 2017 w Grafika i multimedia przez Sati Nowicjusz (160 p.)

Witam. Mam problem. Otóż robię prezentację dla mojego chłopaka. Ogólnie są 3 slajdy. Na 1 i 3 jest mało i pokaz slajdów odbywa się czysto, bez spowolnień i zacinania się. Ale 2 slajd... Na nim jest chyba z 200 animacji. Wejścia, wyjścia, itp. I nie mam pojęcia, co mam robić. Mogłabym nawet rozbić to na wiele części, ale... nie wiem jak. Oczywiście, czytałam w necie, że można zastosować malarz formatów. Ale to bez sensu, bo na tym slajdzie są warstwy, tzn. kilka zdjęć znika, pojawiają się kolejne, itp. Bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź. Jeśli będzie trzeba, załączę prezentację.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 września 2017 przez xdmik23 Bywalec (2,100 p.)
robisz to w PowerPoincie? I w ogole to jakie jest przeznaczenie tej prezentacji? Jak coś to możesz wstawić prezentacje na: http://host1gb.net.pl/. Jesli nie chcesz zeby ktos ta prezentacje pobral i uzywal do jakichs swoich celow to po prostu wyslij mi linka na PRIV
komentarz 11 września 2017 przez xdmik23 Bywalec (2,100 p.)
generalnie to narazie nie rozumiem nawet dokladie o co chodzi,wiec bez wyslania prezentacji bedzie ciezko cos doradzic
komentarz 11 września 2017 przez Sati Nowicjusz (160 p.)

Tak, rb prezentację w PowerPoincie. Po prostu chcę wysłać ją mojemu chłopakowi, a później, ewentualnie, przekonwertować ją do formatu np. AVI. Za jakąś godzinkę- dwie  wyślę ci ją na pv.

0 głosów
odpowiedź 11 września 2017 przez Jedras Maniak (54,900 p.)
W sumie nie dziwne, że się tnie skoro piszesz, że jest tam dużo animacji itd. Kwestia tylko taka czy to ktoś zrobił celowo czy powstało to w wyniku błędu programu. Bez pokazania prezentacji za dużo się nie zrobi. W najgorszym wypadku możesz usunąć ten slajd i zrobić go od nowa.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 84 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 49 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,866 zapytań

111,327 odpowiedzi

234,208 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 151
Pasjonatów: 2 Gości: 149

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...