• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przeciążenie slajdu?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
212 wizyt
pytanie zadane 10 września 2017 w Grafika i multimedia przez Sati Nowicjusz (160 p.)

Witam. Mam problem. Otóż robię prezentację dla mojego chłopaka. Ogólnie są 3 slajdy. Na 1 i 3 jest mało i pokaz slajdów odbywa się czysto, bez spowolnień i zacinania się. Ale 2 slajd... Na nim jest chyba z 200 animacji. Wejścia, wyjścia, itp. I nie mam pojęcia, co mam robić. Mogłabym nawet rozbić to na wiele części, ale... nie wiem jak. Oczywiście, czytałam w necie, że można zastosować malarz formatów. Ale to bez sensu, bo na tym slajdzie są warstwy, tzn. kilka zdjęć znika, pojawiają się kolejne, itp. Bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź. Jeśli będzie trzeba, załączę prezentację.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 września 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
robisz to w PowerPoincie? I w ogole to jakie jest przeznaczenie tej prezentacji? Jak coś to możesz wstawić prezentacje na: http://host1gb.net.pl/. Jesli nie chcesz zeby ktos ta prezentacje pobral i uzywal do jakichs swoich celow to po prostu wyslij mi linka na PRIV
komentarz 11 września 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
generalnie to narazie nie rozumiem nawet dokladie o co chodzi,wiec bez wyslania prezentacji bedzie ciezko cos doradzic
komentarz 11 września 2017 przez Sati Nowicjusz (160 p.)

Tak, rb prezentację w PowerPoincie. Po prostu chcę wysłać ją mojemu chłopakowi, a później, ewentualnie, przekonwertować ją do formatu np. AVI. Za jakąś godzinkę- dwie  wyślę ci ją na pv.

0 głosów
odpowiedź 11 września 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
W sumie nie dziwne, że się tnie skoro piszesz, że jest tam dużo animacji itd. Kwestia tylko taka czy to ktoś zrobił celowo czy powstało to w wyniku błędu programu. Bez pokazania prezentacji za dużo się nie zrobi. W najgorszym wypadku możesz usunąć ten slajd i zrobić go od nowa.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 168 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 105 wizyt

92,547 zapytań

141,388 odpowiedzi

319,506 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...