• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet w C++ (pastebin itp itd)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
229 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Dzień dobry.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość przesyłania plików, zdjęć i tekstów (teksty to do pastebin upload i download). Myślałem ,żeby zrobić to na SFML ,lecz ... wole na czystym C++ (obiektowym).

1. Czy jest możliwość bez SFML i innych dodatków móc wysyłać i pobierać z pastebinu w C++
2. Czy moge używać do tego SFML
3. Jakiego serweru FTP używać do wysyłania i pobierania plików.

Dziękuje za odpowiedzi
komentarz 29 lipca 2017 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 lipca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
edycja 29 lipca 2017 przez criss
  1. Nie, obecnie nie ma obsługi sieci w std
  2. Po to rzeczy są tworzone, żeby ich używać..
  3. nie odpowiem

 Myślałem ,żeby zrobić to na SFML ,lecz ... wole na czystym C++

Jeśli chcesz to zrobić szybko, to użyj sfml. Anyway zawsze lepiej jest chociaż liznąć temat, a potem się brać za pisanie na własną rękę. 

komentarz 29 lipca 2017 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

Nie, obecnie nie ma obsługi sieci w std

(na uprartego biblioteki systemowe na to pozwalają, i nie są tak do końca "dodatkiem", bo zawsze masz do nich dostęp :D )

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2017 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)
Do FTP zainteresuj się biblioteką wininet. Serwerów FTP jest pełno darmowych. Jak ja się bawiłem przesyłaniem plików to wybrałem cba. Jak będziesz potrzebował pomocy lub przykładowego kodu do łączenia się z serwerem to pisz.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 281 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 314 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Hulanek Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...