• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

White Wolf - mix RPG Wiedźmina i Moonstone. Efekt kilkumiesięcznej zabawy z kodem.

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
333 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2017 w Nasze projekty przez Amiga4ever Użytkownik (570 p.)
edycja 1 lipca 2017 przez Amiga4ever

WItam serdecznie,

Myślę, że nadszedł czas by podzielić się z Wami moją pierwszą poważna grą HTML5. Wersja na Androida też już pięknie śmiga. Zachęcam do odpalenia, pogrania i napisania swoich odczuć..uwag itd.

White Wolf (warsztat.gd) (wersja przeglądarkowa - ok 100 MB danych dlatego też WIFI wskazane)

UPDATE (najnowsza wersja 1.3.1 z dnia 29.06 poprawia płynność gry o 100% + zawiera poprawki błędów i nowa zawartość )

wersja na androidawink

Google Play (1.3.1)

 

STRONA POŚWIECONA UWAGOM I WYKRYTYM BŁĘDOM - DLA GRACZY OD GRACZY

 

UWAGA:

- za pierwszym razem mogą wystąpić w opóźnieniu w ładowaniu grafiki. Później czytając z dysku łądnie już śmiga. (w wersji z serwera)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich koderów amatorów!

 

komentarz 24 czerwca 2017 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)

Wersja na Androida też już pięknie śmiga. 

 https://imgur.com/gallery/lfz7y

komentarz 24 czerwca 2017 przez Amiga4ever Użytkownik (570 p.)

Miałem na myśli wersja .apk poprzez GoogePlay. U ciebie widze że ekran w pionie. Obróć :) Gra nie wspiera widoku pionowego z przyczyn oczywistych.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2017 przez niezalogowany
Uwagi:

Menu: opcja "Kontynuacja" znika dopiero po 20-30s (gdy nie ma savea), tak ogólnie to est całkiem spoko chociaż ładowanie elementów czasem nie nadąża :P
komentarz 24 czerwca 2017 przez Amiga4ever Użytkownik (570 p.)
ładowanie z opóznieniem  za pierwszym razem tylko tak działa. W końcu to czyta z serwera w locie. Kontunuacja też zniaka od razu u mnie. Z czasem pobawię się w preload danych :)

Dzięki za opinie.
komentarz 24 czerwca 2017 przez niezalogowany
Btw trochę za dużo tych statystyk na ekranie, niby są potrzebne ale jak chcę coś znaleźć to nie mogę znaleźć jednej konkretnej. Przydałby się redesign UI i nieco ładniejsza grafika, a powstałaby miła w użytkowaniu gra.

Jak dla mnie jest ok, polecam ci ją wrzucić na warsztat.gd ;)
komentarz 24 czerwca 2017 przez Amiga4ever Użytkownik (570 p.)
edycja 24 czerwca 2017 przez Amiga4ever

Na początku wydaje się może i skomplikowane ale z czasem automatuycznie wiesz co gdzie szukać:) Dzieki za rady - nie wiedziałem o tej stronie.

UPDATE

Już dodałem

https://warsztat.gd/projects/White_Wolf

+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Grałem na razie 15-20 minut, ale myślę, że spędze tu troche dłużej :D Robi wrażenie bardzo dopracowanej - animacje, dźwięki, questy, losowe eventy. Jak dla mnie super, jestem pod wrażeniem. Jest też znacznie bardziej rozbudowana niż się spodziewałem.

Zapis gry mógłby być troche bardziej widoczny. Spodziewałem się, że automatycznie się zapisze gdy zamknę karte, ale niestety straciłem wszystko, co zrobiłem w 15 minut :c a jestem pewien, że jeszcze będę chciał troche pograć. Jak uważasz, ale myślę, że zapis mógłby był bardziej swobodny.

Gratuluję, świetna robota :)
1
komentarz 24 czerwca 2017 przez Amiga4ever Użytkownik (570 p.)
edycja 24 czerwca 2017 przez Amiga4ever

Dzięki:)) No gra jest bardzo rozbudowana, elixiry, pierścienie, ulepszenie broni, zbroi itd. Dużo questów. Naprawdę sporo energii w nią włożyłem.

Co do save'a to zapis w każdym momencie trochę by za bardzo ułatwił grę. Dodałem natomiast informację na początku gry gdzie jest.Dzięki za uwagę. Pisz smiało kolejne spostrzeżenia.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 327 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2019 w Offtop przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,345 wizyt
0 głosów
9 odpowiedzi 926 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2015 w Offtop przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...