• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wiedźmin 3 upgrade rynsztunku

Object Storage Arubacloud
–1 głos
324 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2019 w Offtop przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
edycja 18 lutego 2019 przez PolYGlok
Mam rynsztunek cechu gryfa i chce zrobić ulepszony rynsztunek ale najpierw muszę zrobić jeszcze raz podstawowy aby mi wykonał ulepszony-> czy tak powinno być?

Oglądałem kilka tuturiali ale tam wszyscy nie musza nic robić tylko od razu mają ulepszenie.

I myślałem może że to przez to (chyba) ze wieśka mam na dysku D a save robi się chyba w innej lokalizacji bo chyba na dysku C- czy to może być przyczyną?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Hmm UPGRATE , powiem ci dziwna sprawa ale świetnie , że wybrałeś właśnie to forum do tego problemu który jasno i przejrzyście opisałeś , ja niestety na upgratach się nie znam ale napewno ktoś pomoże ;)
komentarz 19 lutego 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Tak ten wcześniejszy reinstall nie miał żadnego znaczenia , gra sama znajdzie potrzebne lokalizacje. Mam na myśli czy wyłączałeś i włączałeś gierke ponownie i czy sprawdzałeś na innym savie czy sytuacja wygląda tak samo. Co do tego czy powinieneś zdjąć ten ryntusznek - grałem dawno nie chce tutaj w błąd wprowadzać , wydaje mi się , że tak gdyż płatnerz może nie widzieć tego co masz na sobie.
komentarz 19 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
No próbowałem na butach(najpierw na nogach a później ściągnąłem) ale nadal było że potrzebuje podstawowych butów.

Nie próbowałem jeszcze na innym savie- jutro jak coś zobaczę.

Na razie dzięki za odp.
komentarz 19 lutego 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Na podstawowych butach próbowałeś ta? Bo tych stopni ulepszenia to tam jest kilka łatwo się pomylić
komentarz 19 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
No miałem podstawowy ubiór szkoły gryfa i znalazłem skrypty z ulepszonymi +znalazłem wszystkie składniki. Poszedłem do płatnerza a tam nadal ze nie mam podstawowego budulca czyli na każdym z rzeczy które miałem na sobie było ze mi ich brakuje. To ściągnąłem buty ale nadal to samo. Wkoncu zrobiłem takie same  i ulepszone mogłem zrobić.

Co najlepsze ze te podstawowe zostały w jukach a te ulepszone już były na mnie razem z kamieniami a myślałem ze jeszcze będę musiał je wyciągać i dawać na ulepszona wersje ubrań.

Nie pamietam jak było z mieczami ale jak się nie mylę to podobnie.
komentarz 23 lutego 2019 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Teraz gdzie bym się nie cofnął to mam ulepszony rynsztunek cechu gryfa. z 10 save'ów sprawdzałem a jak się cofnąłem do lipca ubiegłego roku to jeszcze miałem zwykłą 'zbroje'.

W save'ach w ogóle mam tylko jeden szybki zapis a robiłem ich w cholerę- chyba ostatni- nie wiem czy tak powinno być ale może.

Zapis użytkownika -tego jest dużo - dawniej robiłem ale już nie robię. <-- na ostatnim właśnie miałem tą zwykłą zbroje.

Zapis automatyczny - tego jest z 5 może 10 ostatnich.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,344 wizyt
0 głosów
9 odpowiedzi 925 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2015 w Offtop przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 332 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...