• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie umieścić stronę

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
558 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2015 w Offtop przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Hej, potrzebuję umieścić stronę sklepu opartą na wordpress'ie i poszukuję jakiegoś taniego serwera abym mógł wrzucić stronę co polecacie ?

7 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
wybrane 9 lipca 2015 przez Eimens
 
Najlepsza
Witam,

Polecam home.pl (sam korzystam), mają dobre cene, a im więćej zamawiamy usług tym większe zniżki otrzymujemy.
Ewentualnie hostinger.pl ( calkowicie darmowy, bez reklam), na początek w sam raz myślę.
komentarz 2 czerwca 2015 przez niezalogowany

Ja osobiście nie polecam rozwiązań home.pl ani az.pl ani nazwa.pl tu masz ranking plus oceny http://top100.wht.pl/ to jest moja subiektywna opinia ale ja wybieram linuxpl.com i hostinghouse.pl i moim zdaniem lepsze od hostingów są VPS albo dedyki większa władza ale jak kto woli VPS zamawiam na ovh.pl i digitalocean.com a domeny na hostinghousie albo na ovh, ja sprawdziłem to mogę zarekomendować

 :)

+2 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez niezalogowany
polecam home.pl lub nazwa.pl
komentarz 31 maja 2015 przez niezalogowany
Możesz mieć rację :)

Daj link tego biznes hostu jeśli możesz ?
komentarz 31 maja 2015 przez Comandeer Guru (601,930 p.)
komentarz 31 maja 2015 przez niezalogowany
No oferta wygląda atrakcyjnie :)
komentarz 31 maja 2015 przez niezalogowany
Commander jak rozumiem masz Spółkę z o.o. ?
komentarz 2 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,930 p.)
Czemu mam mieć spółkę z o.o.?
+2 głosów
odpowiedź 31 maja 2015 przez niezalogowany
Witam,

ja polecam https://linuxpl.com/?npp=4440 naprawdę tani i niezawodny sprawdzony 4 lata :)
+1 głos
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)

Hej!

Może nie zabrzmi to dobrze, ale odradzam hotingi u takich firm jak: nazwa.pl, az.pl, home.pl etc.  Czemu ? Sa najwięksi na rynku, a ich ceny nijak maja się do poziomu świadczonych usług ( 2 lata wojowałem w dwóch tego typu firmach ).

Do samego hostingu polecam m.in. jchost.pl .Mała firma, świetnie dbajaca o klienta, szybka pomoc ze strony ich techników. Póki co, nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń.

Jeśli chciałbyś dedyka ( bo np. cenisz sobie więcej swobody ) to tylko i wyłaczenie ohv.pl .Tutaj chyba nie ma co dyskutować, najlepsi na rynku.

PS. Gdybyś chciał zamówić np. w jchost to zgłoś się do mnie wcześniej :)

 

Pozdrawiam.

0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez draghan VIP (106,230 p.)

Jeszcze nie wiem, czy polecam, bo dopiero co zamówiłem u nich hosting i nie wiem, jak to się sprawdzi, ale https://www.az.pl ma ciekawą ofertę. :)

0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

Od siebie mogę polecić http://www.hekko.pl - tanie bardzo stabline serwery, a kontakt z obsługą to jest dosłownie bajka, odpowiedzi otrzymuje po kilkudziesięciu sekundach.

0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez Anka23 Nowicjusz (240 p.)
Bez obrazy do promujacych swoje serwisy ale  nazwa pl czy home.pl bym odradzala , jest to kwestia tego ,że chcą wszystkie dane osobiste , nie rozumiem dlaczego przy zakupie  hostingu musze podawac numer peselu oprocz tego dasboard jest niezrozumialy  dla laika a nawet dla mnie czasem , nawet  hostigator  jest  banalnie prosty  w obsłudze , podasz imie  nazwisko i mozesz zaplacic paypalem  bez jakiegos obciązania karty , bez miliona osobistych pytań . Panel C  jest  banalnie prosty w obsludze, reagują szybko, oczywiście to jeden  z wielu , amerykanskie hostingi tez są tanie i proste w obsludze i nie trzeba podać pesela. Przeciez jak ide kupić chleb to mnie Pan w sklepie nie pyta o pesel.  dziwne to dla mnie  jest . Ale to moje osobiste zdanie i nie chce nikogo urazić .
komentarz 14 czerwca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
Takie dany sa potrzebne osobie hostujace do m.in. szybkiej identyfikacji użytkownika z abonamentem. Przykład. Udostępniasz nielegalne treści w Internecie. Policja przechwytuje tylko publiczne IP Twojego hostuje lub namierza Twoja stronę. Potem grzecznie ( badź nie, ale to inna sprawa ), kieruja sie do osoby która hostuje i prosi o wszystkiego Twoje dane - potem wiadomo co się dzieje.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 13,974 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 155 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 376 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez mateusz45 Gaduła (3,240 p.)

92,617 zapytań

141,467 odpowiedzi

319,783 komentarzy

61,999 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...