• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Znaki ść itp. na google dobrze na edge nie.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
185 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2017 w HTML i CSS przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
Witajcie :P, mam problem pewien do html i css dodałem czcionkę z google font, wszystko śmiga na google chrome, ale już na edge i explorer nie, śćżź nie są objęte w tych przegladarkach czcionką którą dodałem, zwykłe litery tak, lecz ze znaczkami już nie, mimo że zaznaczyłem i wybrałem czcionke Latin Extend, czy ktoś zna na to sposób?
komentarz 5 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Wystarcz spojrzeć na statystyki, ponad 2.5% Polaków korzysta z przeglądarek od MS.

Tak czy inaczej jest to głęboki niż. Zapewne są to osoby które nie wiedzą nawet że są inne przeglądarki. 

komentarz 5 marca 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Nadal nie widzę powodu by nie zapewnić im poprawnego wyświetlania stron czy działania aplikacji.
komentarz 5 marca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Jak by linux nadawal by sie do gier, byly by na niego robione, a nie sa czyli sa jakies inne powody. Te 2,5% to pewnie urzedy gdzie z gory jest zainstalowana domyslna przegladarka, a urzednik/urzytkownik nie ma mozliwosci zmienic
komentarz 5 marca 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Te 2,5% to pewnie urzedy gdzie z gory jest zainstalowana domyslna przegladarka, a urzednik/urzytkownik nie ma mozliwosci zmienic

Bardzo możliwe. Ja skłaniam się też ku tezie że to starsze osoby które nie wiedzą że są inne normalne przeglądarki.

Jak by linux nadawal by sie do gier, byly by na niego robione, a nie sa czyli sa jakies inne powody

Jakieś argumenty? Bo ja mam argumenty.Sprawdź sobie jak działa ta sama pod różnymi systemami a zobaczysz co się lepiej nadaje. Przykładowo Minecraft.

komentarz 5 marca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Nie oplaca sie z powodu slabego popytu, slabe wsparcie producentow itp

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 marca 2017 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Możliwe że Internet Explorer nie obsługuje tej czcionki (jak wielu innych rzeczy), a edge to taki explorer na win10.

Nie bez powodu ta przeglądarka ma tą opinię a nie inną.
+mało kto jeszcze jej używa, więc ja bym się nie przejmował tym, czy ta czcionka w niej działa czy nie
0 głosów
odpowiedź 5 marca 2017 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 551 wizyt
+4 głosów
5 odpowiedzi 930 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 2,994 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2015 w Offtop przez bard10 Nowicjusz (140 p.)

92,632 zapytań

141,500 odpowiedzi

319,879 komentarzy

62,012 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...