• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie studia wybrać

0 głosów
296 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Mateosz Nowicjusz (240 p.)
Witam,

kończy się piękny czas gdy to w technikum nic nie musiałem robić i będę musiał wybrać studia. Cały czas nie jestem przekonany co wziąc dlatego chcę zapytać tutaj o doświadczenie kilku osób które na studiach były. Waham się między Informatyką - wydział ETI (choć mam wrażenie, że to nie jest już tak opłacalny kierunek jak parę lat temu) oraz Automatyką i Robotyką na wydziale Elektroechniki i Automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Jakie są wasze doświadczenia ze studiów? Który kierunek wydaje sie być lepszy. Trochę obawiam się fizyki na AiR gdyż nie jestem z niej najlepszy aczkolwiek słyszałem, że w wiekszości wystarczy uczęszczać na wykłady by sie nauczyć i zdać.

Jak to z wami wygląda?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 maja 2015 przez szonek Użytkownik (920 p.)
Cześć, jestem studentem AiR na ETI właśnie, odpowiadając na twoje pytania: 1) Informatyka na ETI stoi na wysokim poziomie, utrzymać jest się ciężko, ale jeżeli juz programujesz to problemem będzie tylko matma 2) o AiR na EiA nie wiem za dużo bo to nie mój wydział, wiem jedynie że tam bardziej uczą sie chłopaki fizyki niż programowania, fizyka na wysokim poziomie ale jak wiadomo wszystskiego można się nauczyć :)
komentarz 29 maja 2015 przez Mateosz Nowicjusz (240 p.)
No właśnie muszę przyznać, że moje lenistwo dało efekty mierne w programowaniu przez te 4 lata (które mimo to bardzo lubię - po prostu nie mogę się zabrać za coś więcej) . Teraz próbuję się w webowych sprawach (choć html czy CSS to ciężko nazwać programowaniem) i mam zamiar też zacząć Pythona.

Chyba wybiorę się na AiR jednak - idzie tam też dwóch moich znajomych więc jakby co mogę liczyć zawsze na pomoc - swoją drogą, Informatykę dam na drugie miejsce z kilku opcji.

Dzięki za odpowiedź stary ;]
komentarz 30 maja 2015 przez szonek Użytkownik (920 p.)
AiR masz na ETI i na EiA, na EtI to głównie programowanie, na EiA kupa fizyki

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 737 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 2,542 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 57 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

65,642 zapytań

112,267 odpowiedzi

236,888 komentarzy

46,639 pasjonatów

Przeglądających: 157
Pasjonatów: 9 Gości: 148

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...