• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam kogoś kto chce się uczyć razem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
228 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2017 w JavaScript przez Monsieur Użytkownik (760 p.)
Cześć, szukam kogoś kto chciałby się uczyć razem. A właściwie zrobić jakiś wspólny projekt. Jednak poprzez klepanie kodu człowiek się najwięcej uczy. Mam kilka pomysłów, może Ty też - pewnie się dogadamy i coś zdziałamy. Głównie mi chodzi o JS/HTML/CSS + jQuery i Vue/cośinnego + backend. Tutaj mam dylemat. node.js / php / ruby. Zbyt dużo naraz to człowiek ogłupieje. Chyba pierw node + express (tak polecają), php może przy okazji, chociaż nie powiem - kusi - a nie jest trudne patrząc na manual. Ruby mi po głowie chodzi, ale wolę nie jednak mieszać ;)

Co wiem, potrafię? Wiem tyle, że z manuali/doc'ów jak poczytam to coś napiszę, ale samemu nudno ;) Podstawy programowania znam.  Języki JS/HTML/CSS są dla mnie w miarę nowe. Z 10 lat temu ogarniałem. Teraz trochę inaczej wyglądają, ale potrafię się odnaleźć. Z tego co widzę nie są trudne. Parę addonów do greasemonkey napisałem i działają. Nauka frameworków mnie bardziej interesuje. Potrafię też podnieść sztangę, która waży 250kg, usiąść z 200kg i wycisnąć 160kg w trójboju. Na dzień dzisiejszy ;)

Mam dostęp do łącza 1/1Gbit. Gdzieś mi tu leży raspberrypi, więc to podepnę i tam się będziemy mogli bawić. Komunikację sobie wyobrażam poprzez jakiś skype, irc, gg czy coś.
komentarz 11 lutego 2017 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Ale prawilny klasyk czy pedalskie sumo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
komentarz 11 lutego 2017 przez niezalogowany
raczej ja w Tobie, Ty na podłogę :P
komentarz 12 lutego 2017 przez Monsieur Użytkownik (760 p.)
Sumo? Jo Cię prosza ;) Tylko klasyk

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 336 wizyt
–2 głosów
1 odpowiedź 327 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 610 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...