• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję kogoś od front endu

VPS Starter Arubacloud
–2 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2017 w Nasze projekty przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Witam, mam pewien miły projekt, ale potrzebuję kogoś od front endu. Sam posiadam trochę wiedzy na temat front endu, pracowałem z bootstrapem, jednak nie jest to dla mnie. Nie potrafię dopasować do siebie elementów, tak aby było to zachęcające dla odbiorcy. Oczywiście projekt narazie non profit więc poszukuję tylko kogoś kto chce się poduczyć razem ze mną. Ja przy pracy używam frameworka Laravel. Dobrze by było gdyby osoba chcąca ze mną współpracować umiała wykona prostą grafikę typu banner i td. Osobiście najbardziej preferuję styl flat design więc trzymajmy się tego. Czyli coś w stylu strony micro$oftu tylko troszkę bardziej żywo
komentarz 9 maja 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
refresh

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 maja 2017 przez Mateusz Patalan Bywalec (2,140 p.)
Co to za projekt?
komentarz 5 maja 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Ten pod którym dawałeś mi porady co do front endu
komentarz 6 maja 2017 przez Mateusz Patalan Bywalec (2,140 p.)
Chodzi o bank coinsów? A tak w ogóle, gratulację: Teraz strona wygląda świetnie.
komentarz 6 maja 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Niektórzy mają inne zdane ale dzięki :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 333 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 222 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2016 w Ogłoszenia, zlecenia przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
–3 głosów
2 odpowiedzi 536 wizyt
pytanie zadane 2 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez coderCpp93 Gaduła (4,200 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...