• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Eduweb - Czy warte swojej ceny ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
4,571 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez cza213 Początkujący (370 p.)

Witajcie. Przeczytalem pare postow na tym forum zwiazanych z eduweb ale nie otrzymalem konkretnej odpowiedzi. Jezeli ktos korzystal z kursow na "eduweb.pl" yo czy warto wydac 219 zł na 3 kursy PHP. To znaczy czy te kursy są aktualizowane i warte swojej ceny. A w przyszlosci chcialbym zakupic kurs Symfony. Tak to sobie zaplanowalem ale czy to wszystko warte jest swojej ceny.

 

 

Pan Miroslaw ma najlepsze kursy.

4 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 10 lutego 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Są tak samo warte swojej ceny jak strefa kursów i inni wyłudzacze. W internecie jest mnóstwo darmowych, aktualnych publikacji na temat php. Oprócz tego dokumentacja Symfony nie pozostawia nic do życzenia.
+1 głos
odpowiedź 10 lutego 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, sam nie wiem, czy opłaca się je kupować.

Osobiście korzystam z Udemy. Bardzo dużo mają kursów i na dodatek darmowych. Jedyną wada jest język angielski, jeśli ktoś nie potrafi go.

+1 głos
odpowiedź 10 lutego 2017 przez niezalogowany
Nie są aktualizowane.

Również długość kursu podziel sobie przez minimum 0.25, bo sposób przekazu informacji jest... Powolny. Dużo pauz, tłumaczenie jednej rzeczy kilka razy i przeciąganie wyrazów powodują, że oglądanie tego z prędkością 1x jest męką i trzeba to wideo przyspieszyć co najmniej o te 25%.

// zaznaczam, że to jest moje zdanie po obejrzeniu kursu Excela, Linuxa i PHP

Z drugiej strony - wszystko jest jasno wytłumaczone i pokazane i rzeczywiście można z tych kursów się czegoś nauczyć.

Nie powiem ci jednoznacznie "kupuj" albo "nie kupuj", bo mam neutralne zdanie o tych kursach. Imo lepiej jest jednak zainwestować w książkę. Bardziej od eduweb polecam etrapez, tylko to troszkę inna tematyka (ale również przydatna). :P
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2017 przez cza213 Początkujący (370 p.)
Ogólnie pojęcie mam o PHP mam tez książki dwie (takie "zielone podstawy"), napisalem tez pierwsza dynamiczna strone w php gdzie role odgrywaja klasy i metody ktore wyswietlaja odpowiednie czesci stony jednakże brakuje mi tego profesjonalnego pisania, chodzi o rozmieszczenie plikow, gdzie co powinno sie znajdowac tak aby to mialo rece i nogi, aby ten kod nie byl syfem. jakbym chciał odsprzedać czy napisać strone dla jakiejś firmy na zlecenie. Tez nie moge nigdzie znaleźć informacji o tym jak powinienem rozmieszczac elementy na stronie aby mozna ja bylo tez wyswietlac na urzadzeniach mobilnych. Jezeli macie jakis darmowy nawet anglojezyczny kurs, filmy na yt itp... To chetnie przejze. Jezeli macie jakies rady dla zielonego to chetnie przyjme.
komentarz 10 lutego 2017 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
Poczytaj o wzorcach projektowych, to uporządkuję Ci większość plików w logiczną całość najbardziej popularnym wzorcem projektowym jest MVC, które jest używane np. w symfony :)
komentarz 10 lutego 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
No to jest akurat bzdura. Symfony nie korzysta z MVC. Poczytaj o tym co to jest SOA.
komentarz 11 lutego 2017 przez cza213 Początkujący (370 p.)
Zaraz zaraz, mam dwie wersje czy jest ktoś trzeci ? Kolega ma tu status Maniaka i 70kpkt chyba postawie na SOA. Jezeli chodzi o kursy php to takie najbardziej obiecujace linki ?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,146 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hajabuza Początkujący (370 p.)
+152 głosów
88 odpowiedzi 22,166 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 385 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...