• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

eduweb bootcampy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,148 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hajabuza Początkujący (370 p.)
Cześć czy ktoś z pasjonatów widział dostępne bootcampy na stronie eduweb.pl ? Jak waszym zdaniem prezentują się omawiane tam treści i filmy wideo ? Dodam że nigdy nie korzystałem z ich tutoriali i chciałbym wiedzieć czy w miarę przejrzyście jest wszystko tłumaczone.

Czy ktoś wybiera się na któryś z kursów ?
1
komentarz 15 listopada 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ten ostatni bootcamp, taki trochę dziwny był ;)
https://www.facebook.com/groups/742940452405327/permalink/1315069051859128/

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2016 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Witam nie chcę zakładać nowego tematu więc dlatego podłączam się do tego pytania. Co sądzicie o takim bootcam-pie Front-End Dev Bootcamp. Technologie jakie można poznać to API HTML i technologie JavaScript jak AngularJS i pracuj wykorzystaniem ES6, WebPacka, GITa oraz Grunta. Taka zabawa trwa 6 tygodni i kosztuje 540 zł . Warto w takie coś się bawić?

Pozdrawiam
komentarz 7 listopada 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
komentarz 7 listopada 2016 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Dzięki xandros rozjaśniłeś mi nieco sprawę. Z tego wynika , że szału nie ma du... nie urywa.
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2016 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Mam jeszcze pytanie o bootcamp Kodilla Front-End Developer. Kurs trwa 12 tygodni. Wygląda interesująco tylko cena już troszkę wyższa. Miał ktoś styczność z tym kursem?

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 4,586 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,985 wizyt

92,596 zapytań

141,446 odpowiedzi

319,720 komentarzy

61,980 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...