• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Grafika i te inne...

Object Storage Arubacloud
0 głosów
265 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2015 w Nasze projekty przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)

Witam całą koderską społeczność,

Jako że jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o grafike i jej obrabianie, to też zwracam się do Was o pomoc. Potrzebuje grafike o wymiarach 2560 x 1440 pikseli na Youtuba, Twitch i Facebooka (tutaj link do tutoriala grafiki na YT - https://support.google.com/youtube/answer/2972003?topic=16630&ctx=topic&hl=pl). Głównie mój problem polega na tym, że nie mam kompletnie bladego pojęcia jak mogłoby to wyglądać, a też nie mam zamiaru "inspirować" się grafiką już użytą. Jeżeli chodzi o nick jaki miałby się tam znaleźć to: DanioRex. Oczywiście żeby nie było, że jestem tylko zwykłym manipulacyjnym naciągaczem to postaram się ogarnąc oryginalnego Windowsa za najlepszą prace (jeżeli wogóle jakieś będą). Żeby uniknąć plagiatu prosze o napisanie w komętarzu czy ktoś się podejmuje tego wyzwania (ewentualne pytania), a prace wysyłać na mój mail: danielmazur13@gmail.com . Prosze o poważne podejście do tej sprawy.

Pozdrawiam Daniel.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 12 maja 2015 przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)
Zapomniałem dodać, że to nie mają być 3 oddzielne grafiki tylko jedna do wszystkiego.
komentarz 12 maja 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)
Oryginalny Windows, czyli klucz z DreamSparka? xd

Nieładnie...
komentarz 12 maja 2015 przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)
Ojej. Nakryli mnie. Zarządzam taktyczny odwrót. :P
komentarz 12 maja 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)
Nie polecam takiego rozdawania kluczy, ponieważ jeśli ktoś zrobi jakiś poważny przekręt, a dostaną numer seryjny to możesz mieć troszke problem, ponieważ pierwszą osobą do której przyjdą jesteś Ty.

 

Ale tak to spoczko, żadnych aluzji xd
+1 głos
odpowiedź 12 maja 2015 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)
Pomyliłeś raczej serwisty. Zajrzyj lepiej tutaj: https://www.freelancer.com
komentarz 12 maja 2015 przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)
Nie poliłem serwisów bo wiem że tu są ludzie z pasją i niektórzy mają wysokie umiejętności manipulacji obrazem.
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2015 przez Szymon Giza Obywatel (1,580 p.)

Podobne pytania

+4 głosów
9 odpowiedzi 803 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w Offtop przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 490 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2015 w Inne języki przez enigmatycznyclay Bywalec (2,450 p.)
+15 głosów
4 odpowiedzi 629 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...