• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólne granie

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
802 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w Offtop przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
edycja 13 kwietnia 2015 przez Do.Zzay

Witam,

Zauważyłem, że większość użytkowników to młodzi ludzie, którzy w wolnej chwili lubią grać w gry komputerowe. Dlatego proponuje by wspólnie zagrać w jakąś grę przez multiplayer by oddać klimat Restroomów jak w firmach tworzących oprogramowanie.

Jeżeli ktoś szuka ludzi chętnych do gry to niech napisze:

- w co chesz zagrać

- kiedy

- kontakt np. steam, orgin, skype, ts3

 

 

Pamiętajcie! Pierwsze nauka a potem przyjemności!

9 odpowiedzi

+9 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Ja bardzo chętnie bym się jakoś zaprzyjaźnił ale z graniem mam taki jeden problem... że nie gram w gry :D

Po prostu nie mam chęci ani czasu. Szkoła zabiera mi dość dużo, po powrocie do domu jakaś ewentualna nauka a czas wolny wolę osobiście poświęcić na napisanie albo nauczenie się czegoś nowego. Może niektórym wydaje się to dziwne no ale po prostu nie ciągnie mnie do gier a do rozwijania się w programowaniu i ogólnie informatyce ;) Rozumiem, że każdy czasem może chcieć się zrelaksować ale dla mnie programowanie to relaks i odpoczynek np. od szkoły, a granie to strata czasu.

Także ja zaprzyjaźnianie się bardzo chętnie, ale jakoś inaczej niż przez gry smiley

komentarz 12 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Rozumiem, wymyślimy coś innego, może partyjka kalambur na kurniku? To też gra, ale w rozgrywka jest że tak powiem inna niż typowa gra komputerowa.
komentarz 12 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

No taka gra jak najbardziej laugh

Ale nie musisz od razu zmieniać planów dla jednej osoby (mnie). Jeśli rzeczywiście wszyscy chcieli by integrować się przez granie to myślę, że i ja jakoś bym się dostosował w miarę możliwości chociaż to nie moja bajka.

komentarz 12 kwietnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Czytam i wydaje mi się, że sam pisałem Twój pierwszy komentarz :D
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Cieszę się, że jest ktoś taki jak ja, bo już myślałem że jestem przynajmniej dziwny... :D Takie wrażenie odnoszę patrząc na swoich niektórych znajomych, którzy grają całymi dniami w gry, wydają na to kasę, podniecają się tym i nic z tego nie mają. No ale nic, dobrze że przynajmniej są ludzie podobnego zdania jak ja na tym świecie :D
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Kolejny komentarz jak bym go ja pisał haha :D
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Super, że trafiłem tutaj na osoby, które wreszcie rozumieją o co mi chodzi :D
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Kicany Gaduła (3,220 p.)

Do.Zzay Ew. Partyjka Szachów, warcab na kurniku jest wiele fajnych tego typu gier.
Jeżeli zechciałby ktoś pisać smiley

komentarz 13 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Szachy i warcaby czemu nie. Dzięki za propozycję. Jeżeli znajdę grę na kurniku w którą można grać więcej niż w dwie osoby i przypadnie innym do gustu to mam nadzieję, że nawet ambitni programiści przełamią lody i zagrają w Kalambury/Literaki.
+1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez MaGie Użytkownik (800 p.)
Ja kiedyś namiętnie grałam ... w gry - wyścigi samochodowe, Need for Speed, te sprawy :D

Więc odpada.
komentarz 12 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Co odpada? Jak będą chętni to można nawet zagrać w .... wszystko! Za młodu też grałem w nfs undergrounda :p
komentarz 12 kwietnia 2015 przez MaGie Użytkownik (800 p.)
Spoko :D

Może pora odświeżyć umiejętności :D
+1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Fajny pomysł :D
Obczajcie Warbanda bo jest spoko :D
Chętnie dołąćze jak sięnauczę grać w grę w którą będziecie pykać :P
+1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Jedynie w co gram to OSU!Mania. Jeżeli jest ktoś stąd kto gra to ja chętnie.
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Haha, właśnie sprawdziłem co to i nie mogę przestać się śmiać. Całkiem niezłe, może kiedyś spróbuję. smiley

https://www.youtube.com/watch?v=BIeCZeDFtcY

komentarz 13 kwietnia 2015 przez Kicany Gaduła (3,220 p.)
Chętnie zagram zajefajna giera. Wirus mógłbyś zapodać linka lub jakieś namiary na tą grę nawet na priv. :)
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Jak można zagrać przez multiplayer to byłoby ciekawie. Palce by nas bolały bardziej niż po 10000 linijkowym kodzie.
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Arsetus Gaduła (4,760 p.)
Pora zrobić mały come back do Osu!. Wyśle Ci Wirus mój nick z Osu na PW, dodaj mnie i podaj swój :D
+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2015 przez Kicany Gaduła (3,220 p.)
edycja 13 kwietnia 2015 przez Kicany

Niestety ostatnim czasem walczę z tym nałogiem.. frown

Może w późniejszym czasie jak będzie czasu to chętnie gdyż mam trochę gier na steam wiec wolna chwila czemu nie.
Ps. Gry mmo/fps itp. poza logicznymi, które dają do myślenia. To największe zło dla programisty przynajmniej dla mnie.

komentarz 13 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Najgorsze są zjadacze czasu, czyli właśnie gry mmo lub mmo przeglądarkowe.
+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Zapraszam do gry w Mount and Blade Warband  Owczywiscie online, najlepiej przez steam ;)

Gram ponad 4 lata i bardzo czesto jestem top 1-4 na serwerze gdzie sa dwie drużyny po 50 graczy
Wiec moge też kogos poduczyć walki pvp ;)
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Jeśli o Warbanda chodzi, to ja gram w niego bardzo rzadko. Jeśli chodzi o multiplayer, to native imo ssie. Nie gram w Warbanda multiplayer inaczej niż w moda The Deluge.
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
No to szkoda
+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2015 przez MrWeb Stary wyjadacz (10,200 p.)
CS:GO anyone? :)

Steam: MrWeb123
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Myślę, że forum jest od wymiany poglądów, doświadczeń a nie od wspólnych gier, zwłaszcza o tematyce programistycznym.
komentarz 12 kwietnia 2015 przez MaGie Użytkownik (800 p.)
Co jest złego w tym, by ludzie, którzy lubią gry i są na forum, od czasu do czasu ze sobą pograli?

;)
komentarz 13 kwietnia 2015 przez AwsD Użytkownik (920 p.)
Mogli by, dodać jakąś kategorię typu wolne rozmowy czy też GRY.

Bo tak jak napisał kolega Boshi to forum nie skupia się na grach ale programowaniu i branży IT.

Fajnie by było, gdyby dodano sekcję poświęconą umawianiu się na wspólną grę czy jakieś wspólne projekty.
komentarz 13 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Popieram, dobrze jakby dodali jeszcze chat, bo czasem trzeba napisać coś na szybko do kogoś :)
komentarz 13 kwietnia 2015 przez AwsD Użytkownik (920 p.)
Napiszmy do pana Mirosława, ponieważ zazwyczaj odpowiada. Mi odpowiedział na email ;)

Jak pare osób o tym napisze, to na pewno zostanie to wdrożone.
0 głosów
odpowiedź 21 marca 2016 przez Baitosh Nowicjusz (230 p.)
Aktualnie gram w takie tyuły jak Counter Strike Global Offensive, Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier i wracam do Sid Meyer's Civilization V...

Steam: Dvahan

Origin: BartekXD1994

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 265 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2015 w Nasze projekty przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)
+14 głosów
6 odpowiedzi 939 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2018 w Offtop przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,020 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2018 w Offtop przez Captivity Obywatel (1,030 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...