• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wykłady z C++ z uczelni

Object Storage Arubacloud
0 głosów
752 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2016 w C i C++ przez Spriv Nowicjusz (210 p.)
Ma ktoś może ze swojej uczelni wykłady z C++? Szukam aktualnie w książkach z C++ o kilku pętlach for i nie mogę znaleźć. Byłbym wdzięczny za jakieś linki albo Pdfy.
komentarz 16 listopada 2016 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
O jakie pętle chodzi?
komentarz 16 listopada 2016 przez Spriv Nowicjusz (210 p.)
edycja 16 listopada 2016 przez Spriv
Chcę napisać program który liczyłby liczby pierwsze i mam na to taki pomysł.

Jedna pętla for zapisuje liczby od 1 do n to tablicy tab[n] a potem konkretna liczbę czyli np tab[i] dzieli przez liczby od 2 do i-1 i jeśli dzielnie modulo daje resztę 0 to nie jest pierwsza, a jeśli nie daje to jest pierwsza.

I moje pytanie jest takie:

Jak to zapisać?
komentarz 16 listopada 2016 przez Spriv Nowicjusz (210 p.)
Wiem, ale temat dotyczy wykładów z c++ do lepszego zrozumienia pętli for, a nie algorytmu do liczb pierwszych.
komentarz 16 listopada 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ale nie rozumiem za bardzo.... odpal odcinek u Pana Miroslawa, jak dla mnie petla ta jest dobrze i krotko omowiona...Wiec zrozumienie jej bedzie latwe
komentarz 16 listopada 2016 przez Spriv Nowicjusz (210 p.)
Samą pętle for rozumie, ale mi chodzi o coś w rodzaju:
 for (  )
   for (  )
    for (  )
komentarz 16 listopada 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
komentarz 16 listopada 2016 przez Spriv Nowicjusz (210 p.)
dzięki.
komentarz 16 listopada 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Lepsze od takich wykładów będzie dokumentacja albo jakiś aktualny kurs po ang  ;) serio .

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 listopada 2016 przez bumpMind Gaduła (4,260 p.)
wybrane 8 grudnia 2016 przez Spriv
 
Najlepsza
Myślę że z poprzednich postów w pełni uda Ci się ogarnąć to czego potrzebujesz ale jeśli bardzo zależy Ci na slajdach z wykładów to proszę: http://marek.piasecki.staff.iiar.pwr.wroc.pl/dydaktyka/pp/index.html . Jest to materiał z pierwszego semestru programowania zawierający podstawy z C++/C w tym pod wykładem trzecim pętle warunkowe.
komentarz 8 grudnia 2016 przez Spriv Nowicjusz (210 p.)
Dziękuje.
+1 głos
odpowiedź 23 listopada 2016 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)

Nie znajdziesz nic lepszego: http://xion.org.pl/productions/texts/coding/megatutorial/

wszystko czego potrzeba albo online albo w pdf 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 227 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 469 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hubert731 Obywatel (1,650 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...