• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odrzucanie połączeń przez bazy MySQL

Object Storage Arubacloud
0 głosów
228 wizyt
pytanie zadane 29 października 2016 w SQL, bazy danych przez Kacper Duda Obywatel (1,970 p.)
Witam,
serwery mojej firmy hostingowej (linuxpl.com) aktywnie odrzucają wszelkie próby połączenia się z nią przez zewnętrzne serwery. Czy jest jakiś sposób, aby to obejść ?

Czy da się utworzyć jakiś plik na serwerze, do którego będziemy się odwoływać ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 października 2016 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
wybrane 29 października 2016 przez Kacper Duda
 
Najlepsza
nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem

Możesz na linux.pl stworzyć plik który będzie wyciągał z bazy co co chcesz i za pomocą cURL wyświetlać tam gdzie chcesz
komentarz 29 października 2016 przez Kacper Duda Obywatel (1,970 p.)

Musiałbym w ten sposób tworzyć przekierowania z serwera a do b i spowrotem, a dane by były jawne, bo ja mogę wysłać coś takiego

header("Location: a.pl?tabela=users&zapytanie=select&zaznacz=id&gdzie=name=2");

A to by było jawne. A odpowiedź z serwera by była taka:
 

header("Location: b.pl?odpowiedz=true&imie=Jan&nazwisko=Kowalski");

A jak by to było hasło to nie można go tak sobie przesłać jawnie.

komentarz 29 października 2016 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
możesz ograniczyć dostep za pomocą .htacces

Zablokujesz dostęp wszystkim z wyjątkiem jednego Ip z którego będziesz to pobierał
komentarz 29 października 2016 przez Kacper Duda Obywatel (1,970 p.)
Próbowałem, ale jakoś to blokuje mój serwer.
komentarz 29 października 2016 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
najwyraźniej strona na która próbujesz pobrać to znajduje się na hostingu który nie zapewnia ci stałego IP dlatego tak masz

A wcale nie musisz robić przekierowań poprzez header

proponowałem pobieranie zawartości za pomocą cURL , nie przekierowanie header('Location')

na serwerze linux.pl tworzysz strone  na której się wyświetla to co chcesz a na stronie docelowej importujesz to za pomocą cURL
komentarz 29 października 2016 przez Kacper Duda Obywatel (1,970 p.)
Postaram się tak zrobić, ale dzisiaj nie mam już czasu. Dziękuję.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,034 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2022 w SQL, bazy danych przez exnc Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 421 wizyt

92,596 zapytań

141,446 odpowiedzi

319,720 komentarzy

61,981 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...