• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Student na 2 roku informatyki na PG

Object Storage Arubacloud
–1 głos
902 wizyt
pytanie zadane 30 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Alaster Nowicjusz (170 p.)
Siemanko, czy jest na tym forum jakiś student na 2 roku informatyki na Politechnice Gdańskiej? Chciałbym się dowiedzieć jaki przedmiot najwięcej studentów 1 roku na tym kierunku oblewa i dlaczego. Z góry dzięki za wszelką pomoc.
komentarz 30 września 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
A nie lepiej zapytać na samej uczelni albo na FB czy forum politechniki?
komentarz 30 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
a co ci da taka wiedza? poświęcisz wszystko aby nie oblać tego przedmiotu?
1
komentarz 30 września 2016 przez Alaster Nowicjusz (170 p.)
Nie, po prostu będę wiedział czemu poświęcić szczególną uwagę i do czego się lepiej przygotować :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 września 2016 przez winiardesign Gaduła (3,930 p.)
wybrane 1 października 2016 przez Alaster
 
Najlepsza
Teoretycznie ja jestem, ale biorę dziekanke obecnie. Matme i fize (fize zależy z kim będziesz miał ale jeden pan, nie będe wymieniał nazwiska przesiał nas o ponad połowe.
komentarz 1 października 2016 przez winiardesign Gaduła (3,930 p.)
A i trochę programowanie kosi, ale to tylko dlatego, że większość osób które tu przychodzą nie potrafi programować w najmniejszym stopniu. Często trafiają się tutaj osoby, które słyszały że sa się na IT zarobić, nieźle napisały matme na maturze no i są.  A uwierzcie mi, że jest dużo osób, które się nadają na infe, ale się nie dostały bo gorzej napisały matme. Tak też było ze mną bo za pierwszym razem się nie dostałem i studiowałem elektronikę, ale napisałem rozszerzona infe na maturze, i zarekrutowałem się jeszcze raz, rzucając elektronike. Na elektronice dużo osób na roku umiało nieźle programować i część z nich chciał studiować infe ale się nie dostała. Przetrwasz matme i fize to skończysz, najgorszy pierwszy rok, aby nie dać się odsiać. A jak wiadomo matma i fiza jest idealna na przesianie studentów. Z nas z tego co pamiętam z 255 osób zaczynających na drugi semestr zarejestrowanych zostało 123. Nie wiem ile osób jeszcze dodatkowo przeszło pisząc podanie do dziekana o rejestrację z długiem powyżej 12 ECTS, ale więcej niż 150 to chyba nas nie było.

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 1,241 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 371 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Oskardes Użytkownik (600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 725 wizyt

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...