• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kiedy zrobiłem program, nie ma żadnych błędów, wciskam f9 i gdy pisze w oknie sie to nie wyświetla mi sie tekst.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
214 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2016 w C i C++ przez nmarcel Nowicjusz (180 p.)
zmienione kategorie 4 lipca 2016 przez Arkadiusz Waluk
kiedy napisałem program nie było żadnych błędów, wcisnąłem f9 i nie mogę pisać w tym oknie programu.  Co zrobić bym mógł pisać tekst w wspomnianym już oknie?
komentarz 4 lipca 2016 przez niezalogowany
Raczej nie taka kategoria + pokaż kod i opisz dokładniej problem

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2016 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
wybrane 5 lipca 2016 przez Arkadiusz Waluk
 
Najlepsza
Może antywirus Ci blokuje, ale tak po za tym to pokaż kod. Mi Avast blokował i trzeba było dodać do wyjątków.
komentarz 5 lipca 2016 przez nmarcel Nowicjusz (180 p.)
dzieki trzeba było antywirus wyłączyć.
komentarz 6 lipca 2016 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Nie trzeba wyłączać, wystarczy dodać folder do wykluczeń. Jeśli to Avast, to wejdź w ustawienia, właściwości ogólne i tam w wykluczeniach dodaj folder w którym zapisujesz programy.
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Pewnie antywirus blokuje plik, wyłącz go. Podaj jeszcze kod.

92,584 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,666 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...