• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem z ghostingiem w klawiaturze - kiedy wciskam strzałkę do przodu, wszystkie przyciski ok, oprócz strzałki w lewo.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
535 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez kamekadze Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 29 czerwca 2020 przez kamekadze
Cześć wszystkim!

Mam problem z klawiaturą Ravcore Valravn - otóż, zauważyłem dziś, grając w grę, że kiedy wciskam strzałkę do przodu, wszystkie klawisze działają, z wyjątkiem strzałki w lewo. Próbowałem wielu sposobów; reinstalowałem klawiature, zmieniałem sterowniki, tłukłem w nią :DDDD. Ponadto, kiedy zmieniłem binda przyspieszenia na W, prawa strzałka również nie działała ;p Błąd nigdy nie występował do dzisiejszego wieczoru. Na dodatek, na klawiaturze brata wszystko jest okej :P

Już nie wiem co mam robić, prosiłbym Was o pomoc.

Na koniec dodam, że czasem lubię się zdenerwować i wyładować emocje na klawiaturze jednym mocnym łupnięciem :DD
komentarz zamknięcia: Naprawione ;p Albo był to błąd grafy, bo była strasznie zapchana, albo komputer coś źle wczytał (bo po resecie wszystko znów jest okej, czyli jestem debilem absolutnym)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 558 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez bioselo Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 445 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2023 w Grafika i multimedia przez zbiku25 Bywalec (2,940 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 226 wizyt

92,596 zapytań

141,446 odpowiedzi

319,720 komentarzy

61,980 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...