• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdy wciskam f9 to nie włącz mi się okno z programem

+1 głos
272 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez nmarcel Nowicjusz (180 p.)
Kiedy wciskam f9 to nie wyświetla mi się okno z programem atywirus jest wyłączony i w tekście nie ma żadnych błędów.
komentarz 5 lipca 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Pokaż kod.
komentarz 5 lipca 2016 przez xjakubekx Obywatel (1,280 p.)
W Code::blocks ?
komentarz 6 lipca 2016 przez nmarcel Nowicjusz (180 p.)
tak
komentarz 7 lipca 2016 przez maciek061 Gaduła (4,490 p.)
Może okno z C::B masz nieaktywne - po prostu kliknij na nie i wtedy F9

Możesz w tym menu na górze kliknąć Build i pierwsza opcja menu też jest podpisana build - kliknij.

Albo wciśnij F8 - program też się uruchomi tylko w nieco inny sposób.

Jak napisali inni wyżej - pokaż kod.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,107 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2016 w C i C++ przez RyXeR Nowicjusz (120 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...