• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Szkolenie z programowania

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,354 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2015 w PHP przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
zamknięte 14 grudnia 2016 przez CzlowiekSkrypt
Czy warto iść na takie szkolenie ? Video kurs z PHP kosztuje w granicach 50 - 80 złotych a szkolenie fizyczne od 1000 do 3000 zł. Mam trochę odłożone kasy ale myślę czy nie lepiej zainwestować dalej w video kursy skoro materiał praktycznie się pokrywa. Przerobiłem już sporą ilość video kursów i książek, wyniosło mnie to na razie jakieś 600 złotych (php, sql, javascript, html, symfony2) i dawka wiedzy jest chyba nieporównywalna z owym szkoleniem za 3000 zł. A druga sprawa jest taka że nie mam żadnego papierka, aplikuję na junior php developera ale coś firmy nie oddzwaniają ;) Tak więc czy warto przerżnąć tyle kasy np o tutaj:

http://www.langolian.pl/szkolenie_zaawansowane_programowanie_w_php
komentarz zamknięcia: Pytanie sprzed ponad półtora roku, już mocno nieaktualne

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
edycja 26 kwietnia 2015 przez Geek
Video kurs, tylko i wyłącznie :)

PS: Eduweb wydaje za swoje kursy certyfikaty, które wiele firm uznaje :)
komentarz 14 grudnia 2016 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
A jakie strony z kursami polecasz? kupiłem jeden kurs z strefakursów ale nie wiem jak inni i czy się opłaca ?
+2 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 14 grudnia 2016 przez HaKIM

Nie...

Więcej się nauczysz w tydzień u takiej firmy, niż na tym szkoleniu.

Takie jest moje zdanie, możecie się nie zgadzać.

Za 3k wolałbym kupić 4 książki o danej technologi, kurs Adriana Bieniasa o Angularze + Bootstrap + Cigniter - W jednym.

No i mam jeszcze ok. 2k w kieszeni.

Serio... Zainwestowałbym tą kasę lepiej. :)

komentarz 26 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Najpierw to jakaś firma musi oddzwonić, jak sam autor zauważył laugh

komentarz 26 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Co fakt, to fakt. : )

Ale... Gdyby wydał 3k na naukę w sieci to każdy by chciał mieć takiego pracownika, na okres próbny. : D
komentarz 26 kwietnia 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
No to daruje sobie chyba te szkolenia i lecę z tematem dalej :) Tym bardziej że na strefakursów.pl jest aktualnie wyprzedaż :)
+2 głosów
odpowiedź 23 października 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Co do tych szkoleń to ciężko mi powiedzieć czy to będzie miało jakiś plus.

Wiadomo trzeba zainwestować w siebie.

Wiedokursy hmm... nieważne jak bardzo dobrze byłyby zrobione, to nie ma porównania z dobrą radą seniora :)

Dobra rada moja jest taka. Ćwiczyć zadania, poznawać OOP. Szukać w okolicy czy są jakieś darmowe szkolenia, zawsze to okazja porozmawiania z bardziej doświadczonymi osobami. Nie  poddawać się.

Jako zadanie szkoleniowe zrób mój challange.
komentarz 23 października 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
O CodeIgniter już się wypowiadałem więc nie zawracaj sobie tym głowy.

Dam Ci prostego tipa. Tak od PHPersa.

https://www.facebook.com/groups/403156189820397/

Napisz tutaj, że szukasz pracy jako junior, dostosuj się do regulaminu i odpowiedzą ;)

PS: Zobacz oferty, Symfony :) - warto ;-)
komentarz 23 października 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Super.. właśnie się skapłem, że ktoś odkopał temat z 26 kwietnia ech.

Zaspałem.
komentarz 23 października 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Dlatego efik trzeba zamykać tematy : )
+1 głos
odpowiedź 14 grudnia 2016 przez robb74 Początkujący (450 p.)
A ja Ci proponuje rozpocząć jak najszybciej jakiś projekt. Nie musi być innowacyjny, nie musi być ekstremalnie skomplikowany. Gdy bedziesz mial taki projekt w portfolio na pewno znajdziesz firmę która się odezwie.

Szkolenia stacjonarne są tak samo dobre jak każde inne, pod warunkiem ze nie kosztują majątku. I tak najwiecej nauczysz się we własnym zakresie, siedząc, czytając, probując pisać coś swojego i tak w kółko...
0 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Jeśli już masz iść na jakieś szkolenie z PHP to tylko to:

http://cocoders.com/pl/szkolenia/wprowadzenie-do-symfony.html
0 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez brantan73 Nowicjusz (140 p.)
Niestety kursy fizyczne są strasznie drogie. Ale jedyna ich zaletą jest to że tam jest sama praktyka. Jeśli nie napotykasz na żadne problemy podczas video kursów i skoro materiał się pokrywa to nie ma co wydawać tyle kasy.
0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2016 przez myfavourite Nowicjusz (140 p.)
A propo szkolenia, szukam jakiegoś szkolenia z FB, ale który nie kosztuj 1200 za dwa dni ;)  znacie jakiś...

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 302 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez M4jk3l07 Początkujący (290 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 2,780 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...