• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Oceńcie moją pracę

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
493 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2016 w Nasze projekty przez Dariusz Piechota Użytkownik (730 p.)
edycja 1 czerwca 2016 przez Dariusz Piechota

http://japrowadze.pl/

Witam 

Zobaczcie i napiszcie kilka słów w wolnej chwili na temat mojego projektu, głównie kładłem nacisk ba funkcjonalność ale każdy hejt będzie motywujący do dalszej pracy. Co byście poprawili zmienili ? Dzięki z góry za opinie i podpowiedzi.

PS. Zalogujcie się zobaczcie jak dana trasa wygląda na stronie i fb

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2016 przez Memories Obywatel (1,410 p.)
Ja wyłapałem literowke, masz napisane "z kąd", w "szukaj przejazdu"

A ogolnie mi sie pdooba, przyciagnela moja uwage jako zwyklego zjadacza chleba :D
komentarz 1 czerwca 2016 przez Dariusz Piechota Użytkownik (730 p.)
+dzięki, jak się podoba to podlajkuj fp ;)
komentarz 1 czerwca 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ok. Zmień ten friko na za darmo albo free. Jakoś lepiej brzmi.
0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2016 przez niezalogowany
edycja 1 czerwca 2016

Na pierwszy rzut - nie bardzo wiedziałem czego dokładnie dotyczy strona - potwierdzenie moich domysłów uzyskałem dopiero w stopce, a i tak nie rozwiało to wszystkich wątpliwości.

Z pewnością dodałbym możliwość podejrzenia już stworzonych tras. Wpisywałem w różnych kombinacjach kilka największych miast w Polsce, ale jedyne co zobaczyłem to "Oops... Nie ma trasy o podanych parametrach."

Jeśli prowadzić samochód ma ktoś, z aplikacji z chęcią skorzystają osoby niedowidzące lub nawet niewidzące. Należałby zapewnić wysoką dostępność serwisu. Źle zaimplementowane label w formularzach, brak alt dla obrazków czy niepoprawna hierarchia nagłówków jest w takim wypadku niedopuszczalna. Tekst w logo jest aktualnie odrobinę za mały.

Zainteresuj się również przyjaznymi linkami oraz ujednoliceniem adresów - strona główna dostępna jest teraz z aż czterech.

komentarz 1 czerwca 2016 przez Dariusz Piechota Użytkownik (730 p.)
fakt tras nie ma bo stronka tylko po moich testach jest, zarejestruj się i zobacz jak to od środka wygląda (hasła są oczywiście zahaszowane) fakt alt nie są uzupełnione, nie bardzo rozumiem co źle w label jest, wyjaśnij co masz na myśli pisząc "niepoprawna hierarcha nagłówków ? Co do najnowszych dodanych tras myślałem o tym i chyba to dołożę w najbliższym czasie.
Dzięki za opinię
komentarz 1 czerwca 2016 przez niezalogowany

nie bardzo rozumiem co źle w label jest

W obecnej formie brakuje atrybutu for, który określa przynależność opisu do konkretnego pola.


wyjaśnij co masz na myśli pisząc "niepoprawna hierarcha nagłówków 

Na stronie powinien występować tylko jeden nagłówek najwyższego poziomu. https://www.paciellogroup.com/blog/2013/10/html5-document-outline/ 


[H2] Dołącz do nas już dziś Zarejestruj się za friko i korzystaj do woli bezpłatnie od zawsze na zawsze

To powinno być paragrafem.


[H2] Napisz do nas
     [H4] O nas

W dół - nie przeskakuje się poziomów nagłówków - po H2 może wystąpić tylko H3


[H2] PARTNERZY

Nie krzycz w warstwie treści - użyj CSSa: text-transform


W validatorze powinno być czysto.

komentarz 1 czerwca 2016 przez Dariusz Piechota Użytkownik (730 p.)
dzięki za dobre rady ;)
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016 przez Radekol Bywalec (2,880 p.)
No ja bym dodał doklejane menu z góry ale to taki szczegół :)
komentarz 4 czerwca 2016 przez Dariusz Piechota Użytkownik (730 p.)
co rozumiesz przez "doklejane" menu?

Podobne pytania

+4 głosów
6 odpowiedzi 515 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2015 w Nasze projekty przez amfa226 Użytkownik (620 p.)
+3 głosów
5 odpowiedzi 480 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 457 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2019 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,621 zapytań

141,477 odpowiedzi

319,817 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...