• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podział Notepad++ na sekcje

Object Storage Arubacloud
0 głosów
5,963 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2016 w Systemy operacyjne, programy przez AV'ger Użytkownik (790 p.)
Starałem się wyszukać tego zagadnienia jednak nie znalazłem nic odpowiednie, być może dlatego, bo nie wiem jak sprecyzować pytanie. Jednak postaram się objaśnić to co mnie nurtuje. Kiedyś (nie pamiętam niestety gdzie) widziałem, gdy ktoś programował w jakimś programie i program ten miał podzielone okno na kilka sekcji. To znaczy w jednym programie miał otwarte okno do HTML'a, tuż obok okno do CSS, a jeszcze obok JS. Więc chciałbym zapytać czy jest możliwy taki podział w Notepad++ i jeśli tak, to jak tego dokonać? Jeśli natomiast nie, to czy jest bardziej opłacalne, darmowe środowisko do HTML'a, CSS i JS niż N++ z tą opcją?

Jeśli pytanie się przewinęło to przepraszam i z góry proszę o wysłanie linku.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 maja 2016 przez nerdxg Obywatel (1,760 p.)
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale kiedy masz kilka plików otwartych w notepad++ to złap za jedną zakładkę i przesuń na obszar edycji tak po prawej stronie. Powinny Ci wyskoczyć jakieś opcje jak zadokowac okno czy coś takiego. Teraz w notepad będziesz miał widok od razu na dwa lub więcej plików. Jeden plik otwarty obok drugiego.
komentarz 29 maja 2016 przez AV'ger Użytkownik (790 p.)

Tak mniej-więcej o to mi chodziło jednakże maksymalnie otwierają mi się tylko dwie zakładki w ten sposób. Gdy próbuję dołożyć trzecią, to zamienia się plik 3 z plikiem 2 i tamten gdzieś znika.

komentarz 29 maja 2016 przez nerdxg Obywatel (1,760 p.)
Z tego co wiem to jednak maksymalnie dwa pliki mozna tak otworzyć :/

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 1,562 wizyt
pytanie zadane 17 września 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Kecajs Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2018 w C i C++ przez Mateuszq28 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 147 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...