• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z monitorem albo kartą graficzną.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
165 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2016 w Sprzęt komputerowy przez piotr432 Użytkownik (620 p.)
Mój problem polega na ..... (https://www.youtube.com/watch?v=1BMFc3he_lE)  ( chodzi o ten biały ekran )

po jakiś 10 razie było tak

https://www.youtube.com/watch?v=a9_YNf3xFkc

O co w tym chodzi ?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 maja 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
edycja 11 maja 2016 przez Typowy Janusz
1. Sprawdź na innej karcie graficznej albo przepnij na zintegrowaną.

2. Podepnij komputer do innego monitora.

3. Sprawdź czy kabel sygnałowy jest sprawny.

Edit: kolejność wykonywanych czynności może być dowolna ale ja bym zaczął od kabelka :D
komentarz 11 maja 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Janusz,bardzo dobrze radzisz.Ale ja stawiam na uszkodzony monitor(kondensatory do wymiany,nie trzymają parametrów),stąd te przypadkowe włączenia monitora.Myślę że kolega się odezwie i wyjaśni się :)
0 głosów
odpowiedź 11 maja 2016 przez Wojciech Buczyński Użytkownik (640 p.)

Nie mam pojęcia jak Ci pomóc, ale za "I Love Rock N Roll" w tle, dam ci chociaż plusika. cheeky

komentarz 11 maja 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Tylko że nadal nie wiemy czy kolega rozwiązał problem :)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 251 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2016 w Sprzęt komputerowy przez baroser13 Użytkownik (750 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 582 wizyt
pytanie zadane 5 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 72 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez RuLLerS Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...