• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego mój tablet się co chwilę wyłącza i zawiesza?!

Object Storage Arubacloud
+1 głos
8,975 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2016 w Urządzenia mobilne przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Mam tablet Medion Lifetab 10 cali i się mi co chwilę zawiesza oraz wyłącza. Reset do ustawień fabrycznych niewiele pomógł. Ze smartfonem LG Optimus L9 też miałem problemy że się grzał tak że nie dało się go trzymać w dłoniach i się wyłączał. Ktoś mi wyjaśni co może być tego przyczyną tak częstego psucia się sprzętów?

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2016 przez Adiha$h Początkujący (440 p.)
edycja 19 kwietnia 2016 przez Adiha$h
Ciężko powiedzieć bez pełnej diagnostyki (nie otworzysz się nie dowiesz )  ale wygląda to na jakiś feler w sofcie w ostateczności zwarcie na płycie. Na początek zrobił bym na czysto softa z pełnym formatem i zobaczył co się będzie działo.

A przyczyna częstego psucia jest prosta, hajs musi się zgadzać.
+1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2016 przez niezalogowany

Medion Lifetab

Przeczytaj sobie tą nazwę na głos. Powinieneś już wiedzieć, dlaczego się tak zachowuje. 

komentarz 19 kwietnia 2016 przez Adiha$h Początkujący (440 p.)
Przepraszam cię bardzo ale to że jest to Medion Lifetab, Samsung czy Iphone nie ma żadnego znaczenia. Zakupujesz produkt który ma działać może go mulić ale nie ma prawa podczas użytkowania bez konkretnej przyczyny się sam wyłączyć.
komentarz 19 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Mało jeszcze wiesz o życiu.
komentarz 19 kwietnia 2016 przez Adiha$h Początkujący (440 p.)
Oj uwierz że trochę chleba w życiu zjadłem robię na serwisie więc wiem jak to wygląda.
komentarz 19 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Tym bardziej mnie dziwi Twój komentarz.
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Może ze starości się już psuje ile czasu już go masz ?

Idż może do serwisu to może coś zaradzą.

Albo daj na gwarancje jeżeli możesz :P
komentarz 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Ze starości?! WTF!!! Jak ja go mam od 3 mc.
komentarz 26 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Uuu

To daj na gwarancje :)
komentarz 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Tak swoją drogą kupiłem sobie niedawno Raspberry Pi. Czy na nim zrobić smartfona lub tableta to dobry pomysł? Co sądzisz o tym sprzęcie? Dodam że jest to model 2B.
komentarz 26 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
No cóż ja nie zajmuje się elektroniką więc nie powiem ci co o tym sprzęcie sądze :P.
komentarz 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Ja jestem amatorem elektroniki programowalnej i lubię łączyć elektronikę z programowaniem, ponieważ wtedy pasja staje się dużo przyjemniejsza. Z elektroniki to wiem jedynie jak działają mosfety, silniki, potencjometry, enkodery, serwa, avr itp. czyli te podstawy, które opisuje ElektroPrzewodnik i ElektroMaras.
1
komentarz 19 kwietnia 2016 przez Kamson Gaduła (4,280 p.)
Możesz zainstalować androida na rpi, kupić ekran dotykowy i kupić lub samemu zrobic obudowę. Ale do smartphona i tak bedzie mu dużo brakowało
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2016 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)

Taka sytuacja może być spowodowana tym, że jakaś aplikacja drenuje procesor smartphone'a. Sprawdź telefon jakimś antywirusem oraz clean masterem w poszukiwaniu wirusa lub aplikacji która działa w tle i zabiera cenną moc obliczeniową.

Ostatnio zauważyłem, że każdy telefon ze starym systemem staje się wolniejszy bez przyczyny. Nie wiem czy to celowy zabieg.

komentarz 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Mi telefon ze starym systemem stawał się coraz wolniejszy aż w końcu się zepsuł i nie da się go włączyć.
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Bo nie flagowce i do tego jakieś sprzęty pokroju "Medion Lifetab" działają odpowiednio w stosunku do swojej ceny.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 293 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2015 w C i C++ przez AdiM Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Marjoood Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 337 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

92,632 zapytań

141,502 odpowiedzi

319,881 komentarzy

62,014 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...