• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chillout'owa playlista muzyki Nightcore.

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
327 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2016 w Grafika i multimedia przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Cześć. 

 Ostatnio sporo słucham nightcore'u, zauważyłem, że większość muzyki, które zostały przerobione pod ten gatunek muzyczny jest za bardzo wybuchowa.  Postanowiłem stworzyć własną playlistę z nightcorem, która zawierałaby chillout'owe kawałki. Playlistę starałem się stworzyć tak, aby jak najbardziej wpadała w ucho podczas programowania, a zarazem nie przeszkadzała. Mam nadzieję że utwory, które wybrałem będą wam odpowiadać.

Oto link do wyżej wymienionej playlist'y: Link.

Życzę miłego słuchania, Sebastian ~ HaKIM.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 lutego 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Całkiem przyjemne, ale:

1. Według mnie za dużo wokalu. Wydaje mi się, że muzyka do programowania powinna ograniczać się do melodii.

2. Fajnie było coś takiego umieścić w jednym video.
komentarz 4 lutego 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

 Wątpię aby istniało sporo nightcore'u bez wokalu, czy nie o to chodzi w nightcore'rze aby wokal był `wyższy` jak i całość przyśpieszona?

Wydaje mi się, że muzyka do programowania powinna ograniczać się do melodii.

Zgadzam się, lecz trzeba nam zauważyć że spora część programistów, między innymi ja, słucha Rocka, takiego jak ten:

Chill Rock

Wokal raczej nam nie przeszkadza, prawda?

 Co do umieszczenia wszystkiego w jednym video, byłoby to super, jednak nie mam praw do zamieszczania muzyki we własnym filmie.

Pozdrawiam i dziękuję za opinie.

:)

+1 głos
odpowiedź 4 lutego 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

Takie bardziej chilloutowe muzyczki w stylu nightcore-u nazywane są nightstepem, czyli z tego co słyszę lekki dubstep/chillstep z tymi wpływami nightu. 

Tutaj masz playliste gościa wrzucającego tego typu rzeczy: https://www.youtube.com/playlist?list=PL1nvPMgREYRtro1mi5iimjLCwyhqc2gp1

A tutaj moją z po prostu wybranymi z poprzedniej: https://www.youtube.com/playlist?list=PLW_K5DIeBbmYGGh_BEy3w_UWEC56Ft65_

Możesz też przejrzeć inne moje playlisty, mam też jedną po prostu ogólnie chillową :D

komentarz 4 lutego 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

 Wielkie dzięki! Nigdy nie słyszałem o "Nightstep", po świeżutkim odcinku Maxa Kolonko biorę się za przesłuchanie Twojej playlisty.

Gdybyś lubił słuchać Maxa tak, jak ja to tu jest link, abyś nie musiał szukać:

~ Link.

Pozdrawiam! :)

Podobne pytania

+4 głosów
6 odpowiedzi 906 wizyt
pytanie zadane 17 września 2016 w Grafika i multimedia przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,842 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2017 w Grafika i multimedia przez Meteos Nowicjusz (190 p.)

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,815 komentarzy

62,004 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...