• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja playlista pod programowanie/naukę

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
884 wizyt
pytanie zadane 17 września 2016 w Grafika i multimedia przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Cześć,

mam dość wyselekcjonowaną playlistę do programowania i nauki. Może się komuś spodoba:

Playlista►

Przy okazji byłbym wdzięczny za wszystkie utwory podobne do tych.

Pozdrawiam,
Miłej soboty smiley

4
komentarz 17 września 2016 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
W którym z tych tematów podałem linka do tej playlisty i pytałem o podobne utwory? Nie popadajmy w skrajności...
1
komentarz 17 września 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)

Świetna końcówka listy. :)

Nie znam raczej kawałków w tym klimacie. Myślę że ten utwór może Ci się spodobać. Mnie wciągnął na dobre kilkanaście godzin przy pierwszym podejściu. :P

No i polecam soundtrack z Planescape: Torment.

komentarz 18 września 2016 przez niezalogowany
Bardziej mi chodzi o to że były już tematy z playlistami w których chwalimy się playlistami z muzyką do nauki ;)

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 17 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Trochę krótka. Ale widzę Death Note i soundtrack z Mr Robota. Ciekawie się zapowiada. Chętnie wykorzystam do programowania. Zapisana już playlista! Dzięki ;) Polecam osoboście soundtrack z Haxan'a, moze niepodobne ale świetnie też się sprawdza. Czy posiadasz Spotify?
komentarz 17 września 2016 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Nie posiadam Spotify :)
komentarz 17 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Szkoda, bo tam właśnie jest też playlista do porgramowania.
komentarz 17 września 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

tam właśnie jest też playlista do porgramowania.

Możesz podać nazwę tej listy na Spotify? :) 

1
komentarz 17 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Programming autorstwa Johan'a Brook'a
+3 głosów
odpowiedź 17 września 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Fajny set, polecam też na pewno do tych celów Carbon Based Lifeforms i Hansa Zimmera. Pozdrawiam
komentarz 17 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Generalnie soundtracki hansa są mega fajne, komponuje jedne z najlepszych tracków do filmów.
komentarz 17 września 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
To prawda, najlepsze soundtracki wyszły mu (w mojej skromnej opinii) do filmów Nolana - Incepcji i Interstellara. Bez tej muzyki, to nie byłyby te same filmy :) Pozdrawiam
+2 głosów
odpowiedź 17 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
No mi się ostatnio fajnie pisało przy techno, delikatne przejścia, które właśnie nie rozpraszają no i takie tempo się trzyma, nie ma skoków.. super, ale to kwestia gustów..

Tutaj umieszczam ten mix:

https://www.youtube.com/watch?v=1fymuCtOB20
+2 głosów
odpowiedź 17 września 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
+1 głos
odpowiedź 17 września 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2016 przez iNakeii Obywatel (1,030 p.)

Ja to tam biorę muzyka z twitch-a : KILIK

Ale też tej samej osoby (kanału) na yt : KLIK

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 281 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 368 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...