• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki kierunek studiów wybrać?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,165 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ciri Gaduła (3,380 p.)
Interesują mnie takie kierunki studiów :

- informatyka - Chyba najbardziej opłacalny kierunek, jednak mam obawy, że sobie nie poradzę, bo nie mam, aż tak bardzo rozwiniętego logicznego myślenia... Czy z 3 z matematyki i informatyki przyjęli by mnie?

- architektura - obiło mi się o uszy, że potrzeba jest fizyka, a my nie pałamy do siebie miłością...

- grafika komputerowa - Ten kierunek jest jednym z tych, które najbardziej mnie interesują.

- tworzenie gier komputerowych - Tak jak wyżej + gry komputerowe to moja pasja :)

 

Może co innego powinnam wybrać? Chciałabym, żeby kierunek był związany z informatyką lub ze sztuką. Fajnie by było gdyby po studiach miało się inżyniera :)

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 28 stycznia 2016 przez niezalogowany
filologia, politologia, marketing, stosunki międzynarodowe, kulturoznawstwo, europeistyka - może coś z tego?
komentarz 28 stycznia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Dodam od siebie jeszcze kierunek z SGGW - Pies w społeczeństwie
komentarz 28 stycznia 2016 przez niezalogowany
socjologia też dobry kierunek; słyszałem, że z przyszłością
+1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2016 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Chciałabym, żeby kierunek był związany z informatyką lub ze sztuką.

Skoro mamy w zdaniu logiczną alternatywę, to może ASP? Bardziej liczy się zmysł, wyczucie aniżeli logicznie, ścisłe podejście.

Fajnie by było gdyby po studiach miało się inżyniera :)

Ogólnie na politechnice przeważają faceci, na pewno się jakiś znajdzie.

A tak na poważnie, to inżynier nie jest żadnym wyznacznikiem. Możesz być po zawodówce, w której to skręcałaś młotki na zajęciach i mieć swoją firmę produkującą ten typ narzędzia. Jak porządnie się zakręcisz, to Twoje produkty mogą być eksportowane poza Europę.

0 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2016 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
I my mamy powiedzieć na co Ty chcesz iść, WUT ?
komentarz 25 stycznia 2016 przez Ciri Gaduła (3,380 p.)
Chodzi mi o to, żebyście mi coś polecili.
0 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2016 przez natrov Gaduła (3,970 p.)
Jeśli informatyka/programowanie nie jest twoją pasją to także odradzam :)
0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2016 przez projektowaniestron Nowicjusz (140 p.)

Zgadzam się w pełni z odpowiedzią jpacanowski, jak masz 3 z matmy i informatyki to po co się pchać w miejsce gdzie tylko to będzie wymagane? Jeżeli interesuję cię wolny zawód typu grafik, twórca gier - to pomyśl właśnie nad samokształceniem się. Tylko, że to wymaga czasu i determinacji, inaczej po 2 miesiącach będziesz bimbał i pójdziesz do pracy w korpo...

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,219 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 974 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 719 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...