• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: iwan9449

199
odpowiedzi
26
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 15 maja 2016
Z tego co wiem lista kroków jak i pseudo kod dają dużą dowolność. Zapis nie jest ściśle określony, w
0 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2016
http://www.webdesignerdepot.com/2012/11/how-to-create-a-simple-css3-tooltip/ Pozdrawiam!
2 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016
czy ktos moglby mi napisac kod Drażnią mnie strasznie tego typu pytania. Wysil się odrobinę, mate
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2016
Nie prościej napisać te 3 tabelki z palca?
1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Nie wiem czy dobrze zrozumiałęm pytanie. Jeżeli chodzi Ci o typ danych, który może przechowywać licz
1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Lekko, przejrzyście, schludnie, ale trochę nudno. Kolorystyka na +, dobór fontów też, ale niestety p
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2016
Najprościej do elementu menu dodać klasę np.: active, w niej odpowiednio ostylujesz aktywny element
2 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016
Pomysł jest ciekawy, ja osobiscie bardzo dużą wagę przykładam do designu strony zatem głównie w tej
2 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016
Nie prościej bylo wpicaś frazę w google? Pierwszy link po wpisaniu frazy "Zaokrąglenie rogów di
0 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016
Polecam się zapoznać :) Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2016
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem, pytasz czy można stworzyć klucz główny korzystająa z dwóch ko
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2016
Jeżeli chodzi o tutki to polecam dokumentację http://sass-lang.com/documentation/file.SASS_REFE
1 głos
odpowiedź 1 kwietnia 2016
Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kontenera jakim jest vector. Oferuje on metodę p
0 głosów
odpowiedź 31 marca 2016
Efekt jak najbardziej do osiągnięcia za pomocą czystego css. Pozdrawiam!
1 głos
odpowiedź 25 marca 2016
Nie jestem pewny czy z vektora można usuwać jego początk. Może w Twoim przypadku lepszym wyjściem bę
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2016
Ten kod sql stworzy Twoje table z przypisanymi już kluczami obcymi do tabeli dokumentacji. CREATE
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2016
SFML jest to biblioteka graficzna do cpp. Za pomocą sfml możesz napisać np grę 2D. Jeśli chodzi o ku
2 głosów
odpowiedź 17 marca 2016
Z czym konkretnie masz problem?
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2016
Przygoruj grafikę o większych wymiarach i ustaw dla tej grafiki max-width: 100%; oraz vertical-align
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2016
Możesz np. wpisać transorm: scale(x);. Gdzie jest iloczynem rozmiaru. Pamiętaj tylko, że Twoje obraz

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...