• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Proszę o obiektywną ocenę mojej pierwszej strony

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
394 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez niezalogowany
zamknięte 16 kwietnia 2015
Witam, prosze was żebyście ocenili moją stronę. Liczę na obiektywną ocenę, oraz wskazówki co można zrobić lepiej jak i ogólne spojrzenie na całokształt.

Pozdrawiam.

http://www.mysli-zlote.cba.pl/
komentarz zamknięcia: koniec

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Kolory zbyt ostre i nie dopasowane, na dole tego napisu w ogóle nie widać. Zdjęcia  mogły by mieć przeźroczystość mała a po najechaniu by się zwiększała- lepszy efekt niż jakiś pusty niebieski prostokąt.

Dalej nie ma co oceniać bo to jest na 10 min roboty strona.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez niezalogowany
10 wolne żarty, chciałbym to zobaczyć w twoim wykonaniu.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Przecież nie będę ci pisał tego.. Przecież tutaj jest 6 divów,  na  śordek, jeden na menu, 4 linki nie wystylizowane i to tyle...
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
No hej, jako że jest to twoja pierwsza strona to ocena będzie bardziej ogólna. Przede wszystkim to co się rzuca na pierwszy rzut oka to kolorystyka, która według mnie nie bardzo pasuje do do grafiki tła. Mógłbyś ją zmienić na coś bardziej lekkiego i delikatne, np. odcieni bieli, szarości, możesz pokusić się również o złoty kolor dla np. linków etc.

Strona jako początkującego jest ok, postaraj się jeszcze nad nią popracować i wstaw nowszą wesję to zobaczymy co tam wymyślisz.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Złote myśli są złote po najechaniu. Dziekuję.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez SamSam Obywatel (1,120 p.)
Świetny pomysł jak i wykonanie strony a muzyka to ennio misja ?
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez FilipM Początkujący (420 p.)
Pierwsza rzecz której mi brakuje, to przycisk od wyłączenia dźwięku. Musisz się liczyć z tym, że niektórzy nie będą go chcieli odtwarzać.

Poczytaj trochę o Bootstrapie, Twój layout mógłby się bardzo fajnie zwinąć przy zmnejszaniu okna:
http://kursbootstrap.pl/rusztowanie-szablonu/

Fajnie, że zaczynasz naukę od robienia stron, jest to moim zdaniem najelpsza metoda nauki.

Przede wszystkim - zachowaj gdzieś tą stronę, porównasz sobie efekty swojej pracy, kiedy zrobisz 20 następnych :)
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
I po co mu bootstrap skoro może nie zna podstaw css? Bootrap jest  fajny, ale też ciężki...
komentarz 16 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Wymądrzamy się dalej  bo oprócz tego nic nie potrafisz ?

Wyobraź sobie że znam css jak i wiem co to jest  bootstrap i weź pod uwagę że twoje wypowiedzi nie są pomocne a wręcz krzywdzące.

Właśnie przez takie osoby inne fora nie zachęcają myślałem że tu jest inaczej, ale się pomyliłem.

PS. Boshi wszystko wiedziałeś od razu ?!!!!!!

Zamykam temat i wypisuje się.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Wypisuj, nikt niekogo nie trzyma tutaj na siłę... Nie wiedziałem od razu, ale od frameworków też nie zacznyłem,  tylko od podstaw css.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez ania Nowicjusz (180 p.)
Podstawy css przeciez cała strona jest wystylizowana w css.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Jasne, tylko, że to są podstawy podstaw, div, li, ul  i nic więcej :) Także tak jak pisałem strona nic specjalnego, jako 1 projekt może być dla siebie samego.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez ania Nowicjusz (180 p.)
Od czegoś trzeba zacząć . Pozdrawiam.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Może i tak, ale to nie on zaczął. jeśli ktoś prosi o ocenę, a potem ma wąty? On powiedział - "może nie umie CSS", a nie - "To jest bałwan, na pewno nie umie CSS"
komentarz 17 kwietnia 2015 przez ania Nowicjusz (180 p.)

Może i tak to trochę dziwne obraza nie wiadomo za co, ale zajrzałam na twoją stronę i osoba, która ma wpisane języki C/C++, Java, HTML+CSS+JS+PHP+MySQL jako ulubiony żeby nie potrafiła sama napisać strony tylko przepisać kod z 2 odcinak CSS to chyba coś nie tak.
.

komentarz 17 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja nie przepisywałem kodu. Po prostu dalej się uczę. Jak ci coś nie pasuje to idź, kliknij magiczny skrót alt+F4. To, że je lubię, to nie znaczy, że je umiem. Ja uczę się programowania w ten sposób, że najpierw oglądam film, a później z pamieci staram się zrobić identyczną stronę. Strona będzie kiedyś zmieniona. Ja nie jestem specjalistą w webmasterce. To, że to lubię, to nie znaczy, że już umiem. I co do tego ma moja strona? Ja powiedziałem, że jeśli ktoś prosi o ocenę to musi się liczyć z krytyką.
komentarz 17 kwietnia 2015 przez ReksetoDev Gaduła (4,530 p.)
jakas chora moda jest na tego boostrapa nie widze sensu jego używania chyba ze każda strona ma wygladac tak samo :) siatke RDW robi sie przez media queries nie starcza wam to leniuchy to idziecie do boostrapa sie wyplakac :)
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Strona bardzo fajna, ale dobierz bardziej stonowane kolory :P
I ta muza :D

Podobne pytania

+8 głosów
12 odpowiedzi 685 wizyt
+6 głosów
6 odpowiedzi 578 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2015 w PHP przez rafal9 Początkujący (340 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 428 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany

92,578 zapytań

141,427 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...