• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

witam proszę o ocenę mojej strony internetowej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
427 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany
www.it-kowik.pl

proszę o ocenę mojej strony www

pisałem ją w php i js

posiada RWD
komentarz 4 grudnia 2016 przez littlerunaway Obywatel (1,790 p.)
1/10

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 grudnia 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Fajnie, że ciągle się uczysz, pokazujesz kolejną stronę wykonaną przez siebie. Wiele ciągle masz do nauki pod względem wyglądu strony, patrz jak wyglądają inne strony i porównuj je ze swoimi, odpal strony z darmowymi projektami, napisz któryś z wybranych projektów. Oczywiście nie każdy musi być grafikiem, skorzystaj z jakiegoś frameworka jeżeli nie chcesz babrać się w projekty, bądź poproś kogoś, kto się tym zajmuje by wykonał dla Ciebie projekt, a Ty sam go napisz. Działaj :)
+1 głos
odpowiedź 5 grudnia 2016 przez Riddick Bywalec (2,600 p.)
Jeśli chodzi o wygląd to pierwsze co się rzuca w oczy to brak tła dla divów. Jeśli dajesz na tło jakąś grafikę to powinieneś dać choćby półprzezroczyste tło pod tekst żeby dało się go przeczytać no i przyciski przydałoby się jakoś ładniej zrobić choćby dodać jakąś teksturkę na tło albo dać jakieś ładne przejścia po najechaniu. Rozumiem, że menu będzie rozwijane o kolejne pod strony.

Jeśli chodzi o działanie przydałoby się poprawić działanie strony po początkowo nie wyświetla się żadna grafika. No i walidacja formularzy to podstawa.

Myślę, że pomysł na stronę masz fajny tylko nie wiesz do końca jak go zrealizować. Skup się najpierw na usunięciu rażących od razu błędów a później rozwijaj stronę o kolejne podstrony a może wyjdzie Ci coś fajnego. Powodzenia :)
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)

Intrygująca

komentarz 5 grudnia 2016 przez niezalogowany
akurat wprowadzałem zmiany na stronie
komentarz 5 grudnia 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
u mnie cały czas jest czarna (chrome, ff)
komentarz 5 grudnia 2016 przez niezalogowany
dziwne
1
komentarz 5 grudnia 2016 przez Rasty Początkujący (470 p.)
Czarna jest strona index. Resztę dopowiedz sobie sam . Co do stylistyki załozę sie masz 13,14 lat ?
komentarz 5 grudnia 2016 przez niezalogowany
nie zgadłeś 17 :)
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2016 przez qris Początkujący (280 p.)
Formularz kontaktowy - Imie i Nazwisko, można wprowadzić cyfry, email wystarczy @ i też przepuszcza, ten opis wyglądu strony to trochę raczej nie potrzebne bo i tak omówić musisz z klientem dokładnie co i jak, z tego opisu za wiele nie wyniesiesz.

"Witaj na mojej stronie internetowej. Stworzę dla ciebię stronę internetową." to oczywiście chyba tylko testowo wstawiłeś?

Menu raczej zbędne, umieścił bym startową i odnośnik KONTAKT żeby formularz się wyświetlał i tyle.
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2016 przez Rasty Początkujący (470 p.)
Uczenie sie tworzenie stron w programach typu wysiwyg to nie jest dobre rozwiązanie Incomedia WebSite X5 Professional 12.0.9.30
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)

Dwa pop-upy (o cookies i kanale) nie są spoko.

Przezroczysta strona spoko, ale jednak tło dla treści wymagane.

Rozłożenie treści kuleje, tym bardziej, że jej nie ma. Małe menu po lewej, praktycznie niewidoczne, brak treści - jeno obraz z jabłkiem - i wielka stopka.

Praktycznie nie ma czego oceniać. Daj więcej rzeczy, to ocenimy.

Podobne pytania

+8 głosów
12 odpowiedzi 684 wizyt
+8 głosów
8 odpowiedzi 741 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2017 w HTML i CSS przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 661 wizyt

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...