• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mam problem z tabelą MySql

Object Storage Arubacloud
0 głosów
176 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2016 w SQL, bazy danych przez Bartosz Kaczmarek Początkujący (340 p.)
zamknięte 4 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk

Witam. Pobrałem paczkę plików pana Mirosława Zelenta z odcinku MySql części 2. Kiedy włączam xampp i otwieram stronę, mam tabelę 1000px x 2 px, co oznacza, że jest pusta. Jest tak od początku, sprawdziłem połączenie i nie pojawia się również ten napis "Znaleziono".

Zdjęcie:

komentarz zamknięcia: Rozwiązane

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2016 przez makoso Mądrala (7,380 p.)
A rekordy w bazie są czy nie?
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2016 przez 0rb_12 Bywalec (2,440 p.)
Sprawdź Czy masz dane w bazie:
localhost/phpmyadmin/index.php

jeżeli nie masz tam bazy "Księgarnia" zaimportuj plik z rozszerzeniem .sql z tej paczki
komentarz 2 stycznia 2016 przez Bartosz Kaczmarek Początkujący (340 p.)

Mam wszystko:

Hasła również sprawdzałem:

0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2016 przez Bartosz Kaczmarek Początkujący (340 p.)
@refresh Proszę o pomoc, nadal nic się nie poprawiło.
komentarz 4 stycznia 2016 przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
A zakładałeś hasło do bazy?

Ze screena widzę, że wchodzisz na localhost a nie na localhost/ksiegarnia. Dobrze rozpakowałeś pliki?
komentarz 4 stycznia 2016 przez Bartosz Kaczmarek Początkujący (340 p.)
tak, wszystko sprawdziłem, pliki rozpakowywałem albo do folderu htdocs/ksiegarnia/ lub od razu htdocs\ i nadal nic.
0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2016 przez Bartosz Kaczmarek Początkujący (340 p.)
Proszę zamknąć, naprawiłem wszystko, miałem źle skonfigurowane phpMyAdmin, xampp mi jakoś "nie łączył" z mysql i tabela nie miała z kąd pobierać.
komentarz 4 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Zamknąłem, jakby coś to możesz też sam zamykać swoje pytania używając ikony z kłódką pod pytaniem ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 312 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 298 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2022 w SQL, bazy danych przez exnc Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 380 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2020 w SQL, bazy danych przez Kacpeer Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...