• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs PHP pytanie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
794 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2015 w PHP przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Witam

Mam pytanie , odnośnie tego kursu, czy ktoś już może uczestniczył? Albo czy cena jest adekwatna do godzin i programu kursu

http://sdacademy.pl/session/mlodszy-programista-php/

Dziękuje za odpowiedź

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
wybrane 14 grudnia 2015 przez intoksynator
 
Najlepsza
Wiesz, wychodzi 18 zł za godzinę kursu.

Ja byłem na tym samym kursie w Gdańsku, tyle, że za darmo i było o 60h mniej. Szczerze polecam, chociaż warto byś już cokolwiek sam przed kursem zaczął robić.
komentarz 14 grudnia 2015 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Tak, ja mam podstawy PHP, parę swoich projektów. Chodzi mi właśnie jak tam jest na tym kursie czy uczą już średniozaawansowanych technik czy tylko podstawy , czy jakieś frameworki są poruszane ?

Jak to za darmo? przez Urzad Pracy w formie CODE 2.0 ? A to nie było czasem tylko praktyki u pracodawców ?

Powiesz coś więcej o tym kursie?

Dzieki!
komentarz 14 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
To z początku możesz się nudzić. Jednak dojdzie pewnie JS czysty + AngularJs albo inny FW.

Jeśli chodzi o PHP -> podstawy, następnie obiektówka, później symfony. Przynajmniej u mnie tak było.

Tak, to było CODE 2.0 w miesięcznymi praktykami. No i powiem szczerze, zapierdziel ostro bo siedzisz od 6 do 8h i sie uczysz i szkolisz. Później mieliśmy praktyki, dużo firm z Gdynii.
komentarz 14 grudnia 2015 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
No dokładnie. W gdynii dwakroki.com itd

Ale jeśli chodzi o obiektówke to dobrze to wszystko  wytlumaczone itd?

I czy po dyplomie z ich kursu to pewnie ma się dusze szanse na prace w trojmiejscie? Skoro maja dzieki code kontakty z duża ilością firm tutaj na rynku .
0 głosów
odpowiedź 28 stycznia 2016 przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
Ruszyła edycja. Ktoś bierze udział ? Albo w innym mieście niz GDA, bo widziałem ze Poznan, W-wa też

 

Jakies opinie?
komentarz 8 grudnia 2016 przez karol9 Nowicjusz (100 p.)
W Poznaniu co chwilę są jakieś kursy php, ja niedawno uczestnicznyłem w kursie php tutaj http://itschool.pl/szkolenia/web-development/ i całkiem dobrze wspominam współpracę z tą szkołą, dużo się nauczyłem. Ale tak jak już wcześniej pisali inni użytkownicy, lepiej znać już jakieś podstawy wybierając się na takie szkolenie, generalnie kursy php nie są po to by nauczyć wszystkiego od podstaw, tylko raczej usystematyzować tę wiedzę

Podobne pytania

+3 głosów
3 odpowiedzi 346 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2015 w Java przez Waasil Początkujący (450 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 110 wizyt
pytanie zadane 17 lutego w Systemy CMS przez pigi98 Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 199 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2020 w HTML i CSS przez Igorek Mądrala (6,290 p.)

92,621 zapytań

141,477 odpowiedzi

319,817 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...