• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd notepad++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
330 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2015 w HTML i CSS przez oleak Nowicjusz (160 p.)
edycja 12 grudnia 2015 przez oleak
Witam

mam taki problem pisałem stornę w html, prawię już ją skończyłem. Oczywiście była pisana w notepad++. W pewnym momencie przed zapisem wyskoczyło jakieś okienko, to byo coś notepad ++ exe .Niestety je zakceptowałem. Po ponownym odtworzeniu pliku okazało się że jest on pusty o co tu chodzi ?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Wiesz trochę trudno tak czarować z kuli nie mając jej :/

Nie wiesz co to było za okienko to też nie wiemy co to było i dlaczego skasowało ci plik :/

Ja bardzo często pisząc stronę robię jej kopię, na szczęście nigdy mi się nic takiego nie przydażyło, ale dmucham na zimne.
0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2015 przez Bartosz Sterniczuk Początkujący (250 p.)
Może powiem inaczej mam ten plik index.html ale jest on pusty a to bym coś z notepad.exe a jeśli się nie myle to jest wirus tak ?
komentarz 18 grudnia 2015 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Nie, to nie musi być wirus może to było okno pt "Czy chcesz zapisać plik" Mogłeś kliknąć "NIE" i wyczyscilo ci plik.

 

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,140 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Damian Mazuchowski Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 844 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2019 w HTML i CSS przez Maciej Niedźwiedź Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 459 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2019 w HTML i CSS przez Rafał Nessing Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...