• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Po skompilowaniu i uruchomieniu programu wyświetla się tylko czarny ekran konsoli i nic się nie dzieje

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,298 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2015 w C i C++ przez rajan Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 10 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski
Witam serdecznie.

Mój problem jest następujący: po skompilowaniu i uruchomieniu programu wyświetla się czarny (pusty) ekran konsoli (miga tylko kursor), ale program się nie wykonuje (a konsola się sama nie wyłącza). Mam code::blocksa, który wcześniej działał bez zarzutów. Problem testowałem również na najprostrzym programie, który powinien wypisać jedno dowolne zdanie. Wyinstalowałem program i zainstalowałem jeszcze raz. NIe pomogło, Z tej samej instalki zainstalowałem program na innym laptopie i wszystko działa.  Dodam tylko, że ostatnio słuchałem odcinka 15 Polskie znaki w konsoli. Może coś przestawiłem? Ściągnąłem również pliki źródłowe dotyczące stosu i kolejki i to chyba przy próbie ich uruchomienia pierwszy raz zauważyłem problem z programem (oczywiście nie mówię, że to musi być to). Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Mam nadzieję, że obejdzie się bez stawiania powtónie systemu.

Pozdrawiam

Rajan
duplikat pytania: problem z code blocks

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2015 przez draghan VIP (106,230 p.)
wybrane 10 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski
 
Najlepsza

Witam serdecznie.

Na wstępie zachęcam do przeczytania punktu 2.1..
Następnie - na Twoim miejscu - przeczytałbym to, to, to, to lub to.

Pozdrawiam.

komentarz 10 grudnia 2015 przez rajan Nowicjusz (150 p.)
Draghan, gdzie Ty się uchowałeś? Pierwszy raz mam do czynienia z taką kulturą na forum: zwróciłeś mi uwagę, ale z taką klasą, że powinno się brać z Ciebie przykład. Mówię oczywiście całkiem poważnie. Dziękuję Ci zatem za podesłanie sugestii rozwiązań i za kulturalne upomnienie co do zasad działania forum. Pozdrawiam
komentarz 10 grudnia 2015 przez draghan VIP (106,230 p.)
A czego się spodziewałeś,  zadając kulturalnie i z poszanowaniem zasad naszego pięknego języka pytanie na tym miłym Forum? :)

Mam nadzieję, że poradziłeś sobie ze swoim IDE i nauczysz się dzięki niemu czegoś ekscytującego. :)

Życzę powodzenia. :)
0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2015 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
A nie instalowałeś antivirusa? Jak tak to wyłącz go na czas pisania w codeblocks
komentarz 10 grudnia 2015 przez rajan Nowicjusz (150 p.)
Oczywiście wina avasta i moje niedopatrzenie. Dziękuję za Twoją pomoc i zainteresowanie tematem. Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2015 przez Mikrokontroler xD Stary wyjadacz (13,500 p.)
komentarz 10 grudnia 2015 przez rajan Nowicjusz (150 p.)
Dzięki za zainteresowanie tematem. Lubię się pośmiać i lubię sarkazm, dlatego doceniam Twój wkład w rozwiązanie mojego problemu. Mam nadzieję, że te 3h zostaną Ci zrekompensowane przez myśl, że udało Ci się pomóc drugiej osobie. Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,349 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2016 w C i C++ przez DarkFire Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 124 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,660 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...