• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aktualny kurs podstaw PHP Symfony.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
423 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2015 w PHP przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Witam, podesłałby ktoś linka do aktualnego kursu symfony? Próbowałem z jakimś z oficjalnej stronki ale niestety nie były to już aktualne dane, struktury folderów się różniły i inne komendy były. Potrzebuję tylko podstaw jak się w tym poruszać, jak używać frameworków i tym podobne, potem konkretów będę się uczył z dokumentacji.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
wybrane 22 listopada 2015 przez KubenQPL
 
Najlepsza
Hmm najlepszym jest ten. Nie wiem na jaki kurs z oficjalnej strony patrzyles xd ale jest to najlepszy kurs i na czasie. Wyjasnia on jak dzialaja poszczegolne elementy, zawsze mozesz zobaczyc na The CookBook ktory pokazuje jak rozwiazac kilka problemow. Wymagany podstawowy angielski..
https://symfony.com/doc/current/book/index.html
Sa jeszcze kursy z eduweb'a.
komentarz 22 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Tylko trzeba czytac ze zrozumieniem a nie kopiowac bezmyslnie kod ;)
komentarz 22 listopada 2015 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Nie kopiuję kodu, wiadomo że przepisując się uczy :P A robiłem kurs jobeet.
komentarz 22 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ciesze sie ze naprowadzilem cie na wlasciwe kursy xd
komentarz 22 listopada 2015 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
A zacząć od tego "Symfony book" czy "Symfony cookbook"?
komentarz 22 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Symfony book. Ale jak chcesz rozwiazania bo nie masz czasu to zerknij na cookbook
komentarz 24 listopada 2015 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

Mam pewien problem, podczas próby wygenerowania nowej paczki komenda " php app/console generate:bundle --namespace=Acme/HelloBundle --format=yml" nie działa (no bo w sumie nie mam tu nawet katalogu app, jest vendor a w nim parę innych folderów) coś wyczytałem że od wersji symfony 2.5 się coś zmieniło. Pomożesz rozwiązać ten problem?

komentarz 24 listopada 2015 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
już sobie poradziłem
0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 118 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w PHP przez Adam Ostrogórski Obywatel (1,070 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w PHP przez Captivity Obywatel (1,030 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 321 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2017 w PHP przez sapero Gaduła (4,100 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...