• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Płatny kurs/książki php symfony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
320 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2017 w PHP przez sapero Gaduła (4,100 p.)
Witam, jak w temacie co polecacie do nauki php symfony tak aby znaleźć poźniej prace jako junior? Chce przez poł roku przynajmniej po 2-4 godziony dziennie mucić to:) zrobić jakiś projekt moze dwa uczac się. Interesujä mnie kursy wideo i książki na chwile obecną. Byłbym wdzięczny gdy ktoś nógł podpowiedzieć troche jak zacząć czego sie uczyć a co pomijajć... podstawy php html css sql jquery znam:) muce to pare miesiecy

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2017 przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)
Jeden, najwspanialszy kurs Symfony ever:

http://symfony.com

Jeśli chcesz w formie wideo dobry kurs, płatny i po angielsku:

https://knpuniversity.com/

I tyle.
komentarz 13 grudnia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Też polecam KNPUniversity!
komentarz 14 grudnia 2017 przez sapero Gaduła (4,100 p.)
Ok, a jakieś ksiäżki? Co sądzicie o symfony w przykładach Gajdy?
komentarz 15 grudnia 2017 przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)
Książek żadnych o Sf nie czytałem więc nie pomogę. Mi osobiście nie były potrzebne i nota bene starczyła dokumentacja plus ew. jakieś filmiki na YT. A reszta jak czegoś nie wiedziałem to StackOverflow jest pełen wiedzy.

Jeszcze może Ci się przydać dokumentacja Doctrine.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 824 wizyt
pytanie zadane 14 października 2017 w PHP przez lb478 Użytkownik (940 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 423 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2015 w PHP przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 837 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2018 w PHP przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)

92,535 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...