• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co powiecie o książce "PHP i MySQL. Od nowicjusza do wojownika ninja"?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
549 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2015 w SQL, bazy danych przez niezalogowany
Jestem na początku mojej przygody z PHP i MySQL, a jak czytałem sobie tę książkę w empiku to wyglądała na bardzo przystępną dla początkującego. Drugim plusem jest to, że uczy ona PDO a trzecim, że jest ona napisana bardzo przyjaznym językiem.

Ale chciałbym poznać wasze opinie na temat tej książki oraz czy są może jakieś lepsze dla początkującyh :) Ważne żeby były z PDO :D

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 21 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Mam ją. Może przesada z tym ninja ale jest dobra i polecę ją z czystym sumieniem.
komentarz 21 listopada 2015 przez niezalogowany
Nie no wiadomo, że książka, która ma 400 stron nie da rady przekazać tylu infromacji ile taka co ma 800-900 :)

Ale dzięki za polecenie i chyba się zdecyduję :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 380 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2020 w SQL, bazy danych przez Kacpeer Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 421 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,538 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2015 w SQL, bazy danych przez Coroys Początkujący (370 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...