• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem z odznakami

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
434 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2015 w Sprawy forum przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
zamknięte 19 listopada 2015 przez Eryk Andrzejewski
Witam, przed momentem zauważyłem irytujący problem. Na jaką podstronę nie wejdę to wyświetla mi się komunikat(taki złoty pasek) o zdobyciu odznaki, której wcale nie otrzymałem. Zauważyłem też, że z profilu ubyło mi odznak (kiedyś było ich więcej) - ale to juz mniej ważne. Piszę w imieniu kilku innych osób, ponieważ oni też mają taki problem.
komentarz zamknięcia: Wyjaśnione

5 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 19 listopada 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
wybrane 19 listopada 2015 przez Eryk Andrzejewski
 
Najlepsza
Zmieniłem nieco w wolnej chwili algorytm odznak - nie są już przeliczane raz w tygodniu, a na bieżąco (mniej to obciąża serwer). Algorytm przyznaje w czasie rzeczywistym kolejne odznaki, ale robi to że tak powiem... slight edge'owo. Stąd wystarczy zaczekać na regenerację dotychczasowych odznaczeń, zapewniam że nic nie zginęło. Postęp regeneracji można śledzić na stronie: https://forum.pasja-informatyki.pl/badges (u dołu jest licznik przyznanych odznak). Jedyną wadą są wyskakujące powiadomienia, ale coż - wydajność serwera to spora nagroda w zamian
1
komentarz 19 listopada 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
W takim razie zamykam temat. Pozdrawiam.
komentarz 19 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Tak jak myslalem. :) biedny procek :/
+2 głosów
odpowiedź 19 listopada 2015 przez emSon Stary wyjadacz (10,480 p.)

Na moim profilu jest tylko część odznak.

+1 głos
odpowiedź 19 listopada 2015 przez Rogargol Pasjonat (16,600 p.)
Dokladnie u mnie to samo. Odznaki jakby sie zresetowaly czy cos, bo nagle dostalem 6 odznak, a wczesniejsze zniknely.
+1 głos
odpowiedź 19 listopada 2015 przez babiak Obywatel (1,810 p.)
U mnie rówież jest podobny problem. Przeczytałem trzecie pytanie na forum i na każdej z tych podstron "otrzymałem" inną odznakę ;-)
0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Problem wystepuje rowniez u mnie. Moze zmienila sie skala przyznawania odznak co do ilości pkt
1
komentarz 19 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
przydałyby się punkty za cierpliwość :D albo ręcznie dodawane odznaki za działąnie na rzecz forum poza nim :D

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Sprawy forum przez Javowiec Pasjonat (21,560 p.)
+7 głosów
8 odpowiedzi 727 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2019 w PHP przez Haker Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...