• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ustawienia pomagające w dev c++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
864 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2015 w Offtop przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Witam.

Piszę w dev c++, jednakże ciężko mi się w nim pisało ponieważ nie zaznaczał mi który nawias zamyka który,

Jednakże dziś dowiedziałem się że jest taka możliwość żeby taką opcję uaktywnić, tylko nie umiem jej znaleźć. Pomógłby ktoś znaleźć tą opcję w devie i podałby jakieś inne opcje które warto zaznaczyć/odznaczyć żeby łatwiej się w nim pisało?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
wybrane 9 listopada 2015 przez Aisekai
 
Najlepsza


Odpisałem ci wtedy, ze coś takiego jest w Devie bo pamiętałem, że jest taka opcja. Sprawdziłem jeszcze na wszelki wypadek i faktycznie jest. Ale działa słabo... Na czarnym tle sie buguje, na białym w ogóle nie widać tego podświetlenia. Chyba jednak polecałbym ci przesiadke na Code::Blocks.

komentarz 9 listopada 2015 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Jak ogarne tego code blocka to sie przesiąde, tylko problem jest taki że w code blocku jest strasznie dużo nowych rzeczy których nie ma w devie
komentarz 9 listopada 2015 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Hm? Na przykład co? Jak dla mnie C::B jest lepiej dopracowany, ale jednocześnie bardzo prosty. Nie ma tam niczego skomplikowanego, a nawet jesli - nie musisz z tego korzystać. Jedyne czego mi brakuje w C::B, a co było w Devie to otworzenie pliku biblioteki / jakiegokolwiek innego po kliknieciu z jednoczesnym trzymaniem ctrl-a na jego nazwe w include.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,644 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2017 w C i C++ przez Maciek Gamrot Bywalec (2,830 p.)
+5 głosów
0 odpowiedzi 138 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2019 w Offtop przez Bakr Mądrala (6,850 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...