• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Interfejsy głosowe w web developmencie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2019 w Offtop przez Bakr Mądrala (6,850 p.)
Jakie znacie ciekawe zastosowania interfejsów głosowych w tworzeniu stron/ aplikacji internetowych?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 stycznia 2021 przez Comandeer Guru (600,390 p.)
Tak po prawdzie od lat istnieją programy pozwalające nawigować przy pomocy głosu po stronach WWW – co sprawia, że np. jest to dobra opcja dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Natomiast jeśli chodzi o use-case'y, to chyba najlepiej to współdziała z edytorami tekstu, takimi jak CKEditor (czyli m.in. edytor na tym forum) → http://comandeer.github.io/ckeditor4-plugin-speak2type/
komentarz 17 stycznia 2021 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nawet nie wiedziałem, że udostępniacie takie funkcjonalności. A możesz uchylić rąbka tajemnicy na temat modeli ML z jakich korzystanie do rozpoznawania mowy (jeśli oczywiście nie jest to tajemnica firmy)?
komentarz 17 stycznia 2021 przez Comandeer Guru (600,390 p.)

Erm… Po pierwsze, to nie jest oficjalny plugin, raczej prototyp, który kiedyś skleciłem na szybko. I całość opiera się na Web Speech API.

komentarz 17 stycznia 2021 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
oki, myślałem, że to jakieś Wasze customowe rozwiązanie, albo jakaś integracja z modelami ML google itp. przyznam, że tego ficzera nie znałem, mam trochę do czynienia z analizą mowy, ale bardziej właśnie ż użyciem mechanizmów google + dodatkowe modele.
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2021 przez Brunos Nowicjusz (220 p.)
Fajne jest np. Wyszukiwanie głosowe jak w google

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 82 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2019 w JavaScript przez Bakr Mądrala (6,850 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 293 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2017 w Inne języki przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 139 wizyt
pytanie zadane 14 września 2020 w PHP przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...