• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ktoś chętny przyjąć na praktyki? :)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
425 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez xR Mądrala (6,260 p.)
zamknięte 5 listopada 2015 przez event15

Poszukuje miesięcznych praktyk w Warszawie lub okolicach. W terminie 25.04.2016 – 24.05.2016. Praktyki są potrzebne do technikum(wiśniowa).
Obecnie uczę się, rozwijam już umiejętności w html5 i css3, oraz zaczynam naukę js. Myślę, ba, jestem pewny, że do terminu praktyk jeszcze poprawie "skilla", oraz rozszerzę swoje horyzonty.
Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a proszę o wiadomość.
PS Chętnie nawiąże dalszą współpracę(w razie zadowolenia z wykonanej pracy :))

Mam nadzieję, że temat nie łamie regulaminu, muszę szukać na własną rękę i pomyślałem, że ktoś może coś wie, albo byłby zainteresowany

komentarz zamknięcia: Pisać na PW -> dla tych którzy zgłaszają: uchyliłem wszystkie zgłoszenia bo ktoś ma chyba kompleksy.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 4 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Uchyliłem wszystkie zgłoszenia - nie ma tutaj nic, co by było niezgodne z regulaminem i netykietą.
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
Wow. I jeszcze zgłoszenie dostałeś :|
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
Hah, rzeczywiście :D
komentarz 4 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Zakładami że ... Trzeba się urodzić ;-)
+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2015 przez Mlody89 Mądrala (6,920 p.)

Jak widzisz u programistów występuje ten sam syndrom co u zawodowych kierowców w stosunku do L-ek. Zapomniał wół jak cielęciem był. No niestety ja tez ci nie pomogę ale najlepiej poszukać praktyk zgłaszając się osobiście do firmy albo przynajmniej dzwoniąc ( Ja tak znalazłem bo chcieli mnie z technikum inf. na warsztat do kopalni wysłać frown), więc poszukaj firm IT w okolicy, przygotuj jakieś swoje prace na wszelki wypadek jak by sie wahali i walcz laugh No i powodzenia

komentarz 4 listopada 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
dzięki                                        :)
0 głosów
odpowiedź 4 listopada 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
W Warszawie to raczej nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z ogarnięciem praktyk. Znajdź firmy, które zamują się tym czego byś chciał się naumieć i napisze do nich. Na pewno coś znajdziesz w Warszawie jednak jest masa firm zajmująca się IT.
komentarz 4 listopada 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Naumie :D

Ok, dzięki za odpowiedź :)
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
up :)))))))))))))))))))

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 366 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez xR Mądrala (6,260 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,488 wizyt
–2 głosów
0 odpowiedzi 341 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2017 w C i C++ przez Martynam Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...